~ Lezzet Kebap Diyarı, kent protokolünün yoğun katılımı ile düzenlenen açılış töreni ile hizmete açıldı .

~Yönetim Kurulu Başkanlığını Oktay Akman’ın üstlendiği Lezzet Kebap Diyarı Darıca, Gebze ve Gebze’deki restoranlarının ardından İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Kandıra yolu Caddesi üzerinde bulunan 4’üncü şubesini kent protokolünün yoğun katılımı ile düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, KOTO Başkanı Necmi Bulut, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EN RENKLİ AÇILIŞLARDAN BİR TANESİ

Açılışta davetlilere cağ kebabı ve birçok ikramda bulunuldu. Kent protokolünün de yoğun katılım gösterdiği açılış töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “ Benim için en renkli açılışlardan bir tanesi oluyor. Bu güzel hizmet kurumunu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah utandırmasın. Hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin” dedi.

CAĞ KEBABIN FAYDALARINI SAYMAK İLE BİTİREMEZ

Karaosmanoğlu’nun ardından konuşan Lezzet Kebap Diyarı Cağ Kebap Diyarı Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Akman “Beni bu güzel günde yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizleri zirveye taşıdığınız için siz değerli dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Kalitemizden ödün vermediğimiz sürece zirvedeki yerimizi koruyacağız. Cağ kebabın faydalarını saymak ile bitiremeyiz. Bol bol cağ kebabı yemenizi tavsiye ediyorum. Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu başta olmak üzere tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.