Laçin’den gövde gösterisi.

Ak parti’den Çayırova belediye başkan aday adaylığını düzenlediği tanıtım toplantısıyla açıklayan Laçin adeta gövde gösterisi yaptı.
28 Ekim 2013, Pazartesi - 10:23

Ak Parti Çayırova ilçe teşkilatında düzenlediği tanıtım toplantısında coşkulu bir kalabalığa hitap eden Bünyamin Laçin, görev kendisine verilirse yüzde altmış beş gibi rakamlarla belediyeyi kazanacaklarını iddia ederek sözlerine şöyle devam etti.

Dünya lideri genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu 2023 Hedefine ulaşmak, siz değerli Çayırova’lıların hizmetkârı olmak için bu yola çıkmış bulunmaktayım

RABBİM çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın.

Bu vesile ile;

Mukaddes vatan toprağını, mübarek kanlarıyla sulayarak bizlere emanet ettikleri Cumhuriyetimizin 90.yılını kutluyor, Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

 

 

“Çayırova’nın içinden, kalbinden gelen, çocukluk ve gençlik yıllarını Çayırova’nın havası ile geçiren bir Çayırova aşığıyım”

37 yıldır aynı sokakları aynı mahalleyi paylaştığım, aynı havayı teneffüs ettiğim kardeşlerime hizmet etmek için aday adaylığımı açıklıyorum.

Marifet bir şehri imar etmek kadar gönülleri de Abat etmektir.

.Çayırova’mızı toplumumuzun beklentilerine göre yeniden imar ederken gönüllerinde ihmal edilmeyeceğinin bilinmesini isterim.

Belli bir kesimin, belli bir zümrenin ve güç odaklarının adayı değil, haklının ve hakkın tarafını savunan insanların adayı olmak için bu yola çıktığımı belirtmek isterim

 

Bu davaya inanan siyasi geçmişinde hiçbir şaibesi olmayan içinizden bir kardeşiniz olarak,Ak Partimizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için,genç beyinlere ,genç bakışlara ihtiyacı vardır. Toplumun her kesimini kucaklayan, katılımcı, şeffaf, adaletli yönetim tarzını ön planda tutan, sosyal belediyecilik anlayışını, vatandaşlarımızın onurunu zedelemeden hayata geçirmek, üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir husustur. 2023 Türkiye’sinde sanayinin başkenti olma yolunda ilerleyen Çayırova’mızı, eğitim, kültür ve sağlık alanlarında da yaşanabilir bir kent haline getirmek, planlanan nüfusa endeksli olarak uzun vadeli hizmet politikaları üretmek asli görevimizdir.

 

 “Allah nasip eder bu göreve gelirsem, en başta çoğulcu ve şeffaf bir yönetim anlayışına sahip olacağız. Partimizin her kademesi ile uyum içinde, sürekli görüş alış-verişinde bulunan, teşkilatımızdan ve ÇAYIROVA halkından kopmayan, adil, merhametli ve yanlış yapmaktan korkan, halkı ile gönül bağını kuracak, herkesi kucaklayacak bir anlayış ile bu göreve talibim.

 Biliyor ve kabul ediyorum ki, bu ateşten gömleği giymekle, dağdaki kurdun kapacağı kuzunun hesabı benden sorulacaktır. Sorulması da gereklidir.

 

 

Çayırova’mız Medeniyetimizin beşiği İstanbul’un  giriş kapısı,  Kocaeli’nin  ve ülkemizin  sanayi’deki can damalarından biridir. Bölgemizin gücünün ve potansiyelinin de buna uygun kullanılarak bölgesinde güçlü, ulaşımı, alt yapısı ve sosyal projeleri ile her türlü sorunun üstesinden gelmiş, halkının bu şehirde yaşamaktan zevk aldığı bir Çayırova oluşturmak en büyük gayemiz olacaktır.

Bu hizmet yarışında bizimle birlikte yola çıkan aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Karar genel merkezimizin ve başbakanımızın taktiridir. Karar ne olursa olsun Ak kadrolar içerisinde görev kime tevdi edilirse edilsin dün olduğu gibi bugünden sonrada partimizin bir neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Çayırova’mızı birlikte yönetmek, Çayırovamı’za vizyon katmak için desteklerinizi bekler, bu duygu ve düşünceler ile katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür eder, saygı ve hürmetlerimi sunarım. Allah yar ve yardımcımız olsun’’ Dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki