KYK Kayıtları başladı

KYK Kayıtları başladı
28 Mart 2016, Pazartesi - 16:03

Kredi Yurtlar Kurumu Gölcük İlçe Müdürü Kemalettin Cantürk, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e nezaket ziyaretinde bulundu. Cantürk, yeni yapılan yurt ile ilgili bilgiler ve verdi

ELLİBEŞ’E BİLGİ VERDİ

Gölcük Düzağaç Mahallesi sınırları içerisinde yapılan Kredi Yurtlar Kurumu Yükseköğrenim Yurdu, Gölcük'te üniversite okuyan ve şehir dışından ilçeye gelen öğrenciler için büyük bir eksiği kapatmış oldu. Kredi Yurtlar Kurumu Gölcük İlçe Müdürü olarak ataması yapılan Kemalettin Cantürk, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i önceki gün makamında ziyaret etti. Başkan Ellibeş, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi ve Gölcük'te önemli bir eksiği kapatan öğrenci yurdu ile ilgili olarak Müdür Cantürk'e yeni görevinde başarılar diledi. Kredi Yurtlar Kurumu Gölcük İlçe Müdürü Kemalettin Cantürk ise ziyarette yaptığı kısa konuşmada Başkan Ellibeş'e kendini tanıttı ve yurt ile ilgili birkaç bilgi verdi.

KAYITLAR BAŞLADI

KYK Müdürü Kemalettin Cantürk yaptığı konuşmada, "Ben, KYK Gölcük İlçe Müdürü olarak görevime 3 Mart itibariyle başladım. TOKİ'nin yapmış olduğu yurt binası Kredi Yurtlar Kurumu'na devredildi. Yurtta, Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu, Gölcük Meslek Yüksekokulu ve Ford Otosan Meslek Yüksekokulu öğrencileri kalabilecek. Kayıtlar, internet üzerinden yapılmaya başlandı. Büyük bir ihtimalle pazartesi gününden itibaren öğrencilerimiz yurtta kalmaya başlayacak. Yurtta 179 erkek, 146 kız öğrencimiz kalabilecek. Ara dönemde olduğumuz için yoğunluk beklemiyoruz. Yurdumuz, gelecek kayıtlarla birlikte, önümüzdeki dönemde tam kapasite ile çalışacak" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki