Kyani İle Sağlığınıza Hız Verin

24 Ocak 2016, Pazar - 13:29

Gazetemizi Ziyaret Eden Genç Girişimci KYANİ Sağlık Ürünleri Satış Temsilcisi Yavuzhan Vinçoğlu Açıklamada Bulundu.

Çayırovada  Kyani Sağlık Ürünlerine  Yavuzhan Vinçoğlu İrt Gsm:0543 743 69 61 Numaradan Temin Edebilirsiniz.KYANİ SAĞLIK ÜRÜNLERİNİ KULLANMAMIZA 12 SEBEB UNSUR ELE ALMAKTADIR

Eğer Ailenizde Diabet,Kalp Hastalıkları Varsa Bu Kullanmanız Gereken Anahtar Bir Üründür. Ayrıca Göğüs Kanseri Veya Herhangi Bir Kanser Varsa Mutlaka Kullanmanız Gereken Bir Üründür. Kemoterapi Tedavisinde Olan Kişiler Minimum Tozda Bu Ürünleri Tedavilerine Ekleyebilirler Ve Yüksek Oranda Faydasını Görürler.Diabet Gibi Birçok Hastalığın Sebebi Vücudun Ürettiği Serbest Radikalardır.

Bu Üç Ürün En Yüksek Düzeyde Sağlıklı Yaşam İçin Gerekli Besinler İçeriyor. Buğün Sağlıklı Hatta Organik Beslenen Hiç Kimse Bu Besinleri Doğal Yoldan Elde Edemiyor Çünkü Besinler Vitamin -Minerallar Açısından Çok Eksikler.

Yaşlanmaya Başlayan Kişilerin Sağlıklarını Tehdit Eden Parkinson ,Hafıza Kaybı,Diabet İnsilün Gibi Hastalıkların Temel Sebebi Serbet Radikallardır.Kyani Ürünleri Yüksek Miktarda Antioksitan Görevi Görürler Ve Bu Acıdan Serbet Radikal Oluşumunu Minimum Düzeye Çekerler.

Serbet Radikallar A'dan Z' Bütün Hastalıklarının Ve Rahatsızlıkların Temel Sebebidirler. Bilimsel Araştırmalar Vitamin - Mineral Ve Antioksitan Tüketiminin Yaşlanmayı Yavaşlattığını İspatlamıştır.

Bütün Kyani Ürünleri Kalp Ve Damar Sağlığını Destekler. Günümüzde İnsanlar Git Gide Bağışıklık Sistemi Bozukluğundan  Hastalıklara Maruz Kalıyorlar.Sadece Enfeksiyonlar Değil ,Romatoit Artrit, Östroartrit Ms Gibi Kadınların Yasadıkları Hastalıklara Sahip Olmamak İçin Bağışıklık Sistemini İyi Tutmalıyız . Nitro'yu Baz Alan, Sunrise İle Antioksidan Ve Tocotrienol İle Antienflamatuar Alımı Vücut Bağışıklığını Yükseltir.Vücudumuzda Yeterli Düzeyde Nitrik Oksit Varsa  Sağlık Sorunlarımızı  Atlatmamız Çok Daha Kolaylaşacaktır.

İltahap Ve Yangılar, Inflamasyon Denince Akla Önce Şişlikler Ve Sırt Ağrıları Geliyor. Oysa Ki Diabetten Kalp Hastalıklarına, Nörolojik Bozukluklardan Parkinsona , Hepsi İnflamasyon Durumlarıdır. Hatta Alerji Ve Astım Bile Kronik İnflamasyon Süreçlerinin Sonuçlarıdır. Geneleksel Tıbta  Bu Gibi Hastalıklara Karşı Kortizonlar,Aleve ,Tylenol Gibi İlaçlar Verilir.  Ne Yazık Ki Bilinmez Tylenol Çok Fazla İnsanın Ölümüne Neden Olmuş Bir İlaçtır. Bu Güne Kadar Yaklaşık 16-17.000 Kişinin Ölümüne Yol Açmıştır Ama Sokaktaki Kimsenin Bundan Haberi Yoktur.

Aleve Kalp İçin Zararlı Bir İlaçtır.

Aspirin Çok Güvenli Sanılır Ve Rahatlıkla Kullanılır Ama Aspirin Bağırsak Kanamalarına Neden Olabiliyor.  O Zaman Güvenli Sandığımız İlaçları Bırakıp,  Neden Sağlıklı Ve Zararsız Alternatiflere Yönelmeyelim Ki?

Ürünlerimiz Gözleri Ve Görüşü Korur Bugün Yaşlanma İle Birlikte Göz Ve Görüş Sorunları Katarakt Gibi Sorunlar Giderek Artmakta Kyani Sunrise 'I Tocotrienol, Alaska Balık Yağı Asitlerinin Gücü İle Birleştiğimizde  Anti-İnflamatuar, Anti-Diabetik,Anti-Kolesterol Etkileri ,Kan Şekerini  Düzenleyici Etkileri Sayesinde Göz Ve Görme Sağlığını İyileştirmek Mümkün  Ayrıca Beyin Fonksiyonlarını İyileştirir.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki