Kürtünlüleri ziyaret ettiler

06 Ocak 2015, Salı - 13:17

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut Dilovası Gümüşhane Kürtünlüler Derneğinin misafiri oldu.

 

Açılış konuşmasını Dilovası Gümüşhane Kürtünlüler Derneği Başkanı Servet Meral’ın yaptığı ziyarette Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.

İADEYİ ZİYARET

Dernek Başkanı Servet Meral’in ardından dernek üyelerini selamlayarak kısa bir konuşma yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,” Kürtünlüler Derneği ve dernek başkanına bizi ağırladıkları için teşekkür ederim. Bize hayırlı olsun ziyaretinde bulundunuz bizde hem iadeyi ziyaret hemde sizlerin istek ve temennilerinizi dinlemek için geldik” dedi.

ÜLKEMİZDE BİRLİK, HUZUR, İSTİKRAR VE GÜVEN ORTAMI VAR

Acısıyla tatlısıyla 2014 yılını geride bıraktıklarını belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar yeni bir yıla girdik 2015 yılının ilk haftasındayız ve umarım ki 2015 yılı mahallemize, ilçemize, derneğimize, ülkemize ve tüm halkımıza sağlık mutluluk bereket getirsin. 2014 yılı dolu, dolu geçti. 2014 yılında İslam coğrafyasında kan ve gözyaşı hâkimdi İnşallah 2015 yılında bu kan ve gözyaşı dinip İslam coğrafyasında barış kardeşlik ve huzur ortamı oluşur. Kendi ülkemizde birlik, huzur, istikrar ve güven ortamı var. Bizler de kardeşlerimiz gibi olabilirdik buna fırsat vermedik.

2015‘DE YENİ PROJELER HAYAT BULACAK

9 ay önce sizlerle beraber seçime girdik ve şimdiki Cumhurbaşkanımızın önderliğin de ve öncülüğünde, sizlerin desteği ile görevi devir aldık. Seçimden sonra her mahallemizde halkımızın istek ve temennilerini karşılamak için çalışmalarımız oldu. 2015 yılın da Dilovası’nda yeni projeler hayat bulacak ve çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

2014 HİZMETLE DOLU DOLU GEÇTİ

Ülkede 2014 yılında kayda değer birçok güzel hizmetler yapıldığını belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,” 2014 yılında büyük sevinç ve mutlulukların yanı sıra iş kazalarında, maden kazalarıyla, askerilerimizle büyük üzüntülerde ve acılarda yaşadık oralar da şehit olan kardeşlerimize de Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki