Kurt: “Zor meslek ifa ediyoruz”

Kurt: “Zor meslek ifa ediyoruz”
28 Haziran 2016, Salı - 12:00

 

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası’nın iftar programı Antikkapı Restoran’da yüzlerde oda üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi. Oda Başkanı Mustafa Kurt, konuşmasında işlerinin düşük olduğunu söyledi

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası’nın iftar programı Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. İftar programına yüzlerce oda üyesi esnaf katıldı. Oda Başkanı Mustafa Kurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına; Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Faruk Demir, Vergi Dairesi Başkanı Erhan Uysal, Otogar Dernek Başkanı Halil Baylam, UKOME Başkanı Salih Kumbar ve oda üyesi katılım gösterdi.

KARSAN SPONSOR OLDU

KARSAN firması sponsorluğunda gerçekleşen iftar programında firmaya ait otobüslere de tanıtım amaçlı yer aldı. Oda üyeleri firmanın otobüslerini inceledi. Açılan oruçların ardından konuşma yapan ev sahibi Başkan Kurt, “Zor bir meslek ifa ediyoruz. Şu sıralara gerçekten işlerimiz biraz düşük. Ama artık alıştık yaz aylarında böyle oluyor. Ramazan ayında da olunca işler düştü.  Odamızın iftarına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki