Kurt ; “Allah’ın yardımı ve milletimizin dik duruşuyla darbe girişimi engellenmiştir

Kurt ; “Allah’ın yardımı ve milletimizin dik duruşuyla darbe girişimi engellenmiştir
21 Temmuz 2016, Perşembe - 14:54

 

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, yaptığı basın açıklamasında FETÖ’ye bağlı bir grup rütbeli askerlerin kalkıştığı darbe girişimini değerlendirdi. Kurt, “Allah’ın yardımı ve milletimizin dik duruşuyla darbe girişimi engellenmiştir” dedi

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt oda binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Başkan Kurt’un basın açıklamasına oda yöneticileri de katıldı. Başkan Mustafa Kurt, 15 Temmuz gecesi yaşanılan darbe girişimine karşı oda olarak tavırlarını net bir şekilde koyduklarını ifade etti. Başkan Kurt, demokrasimize karşı yapılan bu alçak saldırının milletimizin dik duruşuyla önlendiğine dikkat çekti.

ÜSTÜN CESARET
Darbe girişiminin önlenmesinde milletin azminin büyük rol oynadığını ifade eden Başkan Kurt, “Darbe girişiminin başlamasından itibaren odamız demokrasiden yana olan tavrını net bir şekilde ortaya koymuştur. Demokrasimize yapılan bu hain darbe girişiminin önlenmesinde Allah’ın yardımı, milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek gösterdikleri üstün cesaret ve kararlı dik duruş ile bertaraf edilmiştir” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Sözlerini devam ettiren Başkan Mustafa Kurt, “Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, basın mensupları, polis teşkilatı, Peygamber Ocağı olan TSK’nın onurlu ve şerefli askerleri olmak üzere tankların ve silahların karşısında ölümü göze alarak canını hiç tereddüt etmeden ortaya koyan kahraman Türk milletine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki