KÜMES BEŞİNCİ YILINI KUTLUYOR

Çayırovalı iş adamı Zafer Kılıç tarafından Beş yıl önce kurulan Kümes Mini Restaurant hedeflerine emin adımlarla yürüyor.
25 Şubat 2014, Salı - 13:13

Çayırovanın sevilen genç işadamı Zafer Kılıç’ın sahibi olduğu Kümes Mini Restaurantlar Türkiyenin markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ekonomik menüsü ile Gebzelilerin en uğrak mekanlarından biri olan Kümes Mini Restaurant artık Marmara bölgesinde 20 ye aşkın şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

. Yaklaşık 5 yıl önce hizmete giren Kümes Mini Restaurant dev firmalarla yarışır hale geldi.

Marka olma yolunda dev adımlar atılıyor.

Beş sene önce bugünlerde ilk Restorandı açan Çayırovalı iş adamı Zafer Kılıç ve ekibi Türk damak tadına uygun menü çeşidini çoğaltarak kendi alanında dünya devi markalarla yarışır hale geldi.

Zafer Kılıç “Biz hizmet sektörüyüz. Amacımız müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Biz çıktığımız yolda her zaman için en iyisini yapmak için müşterilerimize en iyiyi sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Beş yıl önce bugünlerde çıktığımız bu yolda bizlere inanan ve güvenen bütün müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah hep beraber daha nice güzel Beş yıllar geçirmek dileğiyle bugünlerimize gelmemizi sağlayan müşterilerimize şükranlarımı sunuyorum dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki