Ksmmmo Üyelerine İndirim

09 Eylül 2015, Çarşamba - 14:30

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) ile Anadolu Sağlık Merkezi (ASM) Hastanesi yetkilileri arasında oda üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.
Protokole göre KSMMMO üyeleri, Anadolu Sağlık Merkezi Gebze Hastanesi hizmetlerinden yüzde 15 indirimli yararlanacak.
YÜZDE 15 İNDİRİM
KSMMMO ile Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi yetkilileri arasında imzalanan protokol gereği, bundan böyle oda üyeleri hastane hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacak. KSMMMO hizmet binasında gerçekleşen imza törenine, KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Oda Sekreteri Taner Öner, KSMMMO Yönetim Kurulu Üyeleri Rüstem Çakal, Atilla Güngör, Cengiz Tosun, ASM Gebze Hastanesi Yurtiçi Geliştirme Direktör Yardımcısı Levent Yiğit ve ASM Gebze Hastanesi Kurumsal Bölge Yetkilisi Suat Esastürk katıldılar.
5 BİN KİŞİLİK BİR AİLEYİZ
İmzalanan protokolün ardından konuşan KSMMMO Başkanı Gökmen, “bugün oda üyelerimizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanması adına önemli bir imza attık. Oda olarak 5 bin kişilik bir aileye sahibiz. Bundan böyle üyelerimiz, çalışanlarımız ve birinci derece yakınları ASM Gebze Hastanesi hizmetlerinden yüzde 15 indirimli yararlanacak. Daha önce de buna benzer çalışmalarımız olmuştu” diyerek sözlerini tamamladı. 
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki