KOÜ Tıp Fakültesi’nde çıta yükselecek

15 Şubat 2015, Pazar - 22:16

Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk ve Başhekim Prof. Dr. Görkem Aksu’yu makamlarında ziyaret eden Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Aksu ve Cantürk’ün hizmet çıtasını yükselteceklerini söyledi.

 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Sema Gümüş, Tıp Fakültesi Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Burcu Görüş, Temsilci, Ercan Öztürk, Varol Sakallı, Melehat Bayraktar, Başiskele İlce Temsilcisi Yalcın Gül ile birlikte kısa bir süre önce göreve başlayan Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk ve  Başhekim yardımcısı  olan aynı zamanda çalışama hayatından ve sendikalardan sorumlu Başhekim yardımcısı Prof. Dr. Görkem Aksu’yu makamlarında ziyaret etti. Başkan Çeker;  Başhekim Cantürk’e ve Başhekim Yardımcısı Aksu’ya yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

HİZMET ÇITASI YÜKSELECEK

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker, “KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde yeni göreve başlayan Başhekim Cantürk ve Başhekim Yardımcısı Aksu hakkı haklıya teslim edeceklerine, çalışma barışının korunması için gerekli tedbirleri alacaklarına, halkımızın, sağlık hizmetine kolay ulaşması, kaliteli sağlık hizmeti alması için gerekli tedbirleri alarak hizmet çıtasını yükselteceklerine inanıyorum. Personel eskiye oranlı daha huzurlu ve mutlu bir ortamda hizmet üreteceklerine bu durumunda sağlık hizmeti üretimine olumlu yansıyacağına inanıyorum. Kurum yönetimi kanun, yönetmenlikler çerçevesinde yapılacakları çalışmalara sendika olarak ekibimle birlik de destekleriz. Kanunlar çerçevesinde yapılacak çalışmalarda yönetici arkadaşların her zaman yanında olacağız” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki