KOTO yönetiminde 2 istifa

KOTO yönetiminde 2 istifa
31 Mart 2016, Perşembe - 11:04

Kocaeli Ticaret Odası’nda yaklaşık 3 yıldır yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüten Başaran Nakliye Yapı Malzemeleri sahibi Mehmet Coşan ile Semih Gıda Ltd.Şti. sahibi Semih Barış önceki gün yapılan meclis toplantısına katılmadılar ve görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar

KOTO’da 6.Komite’de yer alan, Spor Komisyonu üyesi de olan Mehmet Coşan ile KOTO 9.komite üyesi olan ve Basın komisyonu üyeliğini de yürüten Semih Barış, ortak bir basın açıklaması yaptı.

TAVSİP ETMEDİĞİMİZ OLAYLAR OLDU

Coşan ve Barış, yaptıkları ortak açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“- Yaklaşık 3 yıldır KOTO yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayız. Bugüne kadar sorumluluk bilincinde yürütmüş olduğumuz bu görevimizi ülkemizin, kentimizin birlik beraberliğimizin, ekonomik sosyal ve kültürel kalkınması için mücadele etmeye gayret gösterdik. Bizler üyesi olduğumuz TÜMSİAD’ın bugüne kadar devletinin, milletinin ortak hedefleri doğrultusunda hareket etmeyi şair edinmiş olmakla beraber, bu değerleri her şeyin üzerinde tutmuştur. Yapmış olduğumuz görev süresince, özellikle son dönemlerde uygun görmediğimiz ve tasvip etmediğimiz bazı uygulamaların oluşmasından ötürü, TÜMSİAD’ın ayrıca Kocaeli ticaretinin zarar görmemesi için yapmış olduğumuz istişareler neticesinde halan sürdürmekte olduğumuz KOTO yönetim kurulu üyeliğimizden istifa ediyoruz”  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki