Köşker’e şölen havasında tanıtım!

AK Parti Gebze Belediye Başkan adayı Adnan Köşker’in aday tanıtım programı Gebze Kapalı Spor Salon’unda yapıldı. Yaklaşık 5 bin kişinin yer aldığı aday tanıtım programı tam bir şölen havasında geçti.
02 Şubat 2014, Pazar - 16:43

Kapalıyı dolduran Gebzelilerin ve AK Partililerin tezahüratlarıyla tanıtım şöleninde konuşan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, “Şehircilik tarihine damga vuracak çok önemli projeleri hayata geçirdik. Hedefimiz 2 ay boyunca gece gündüz çalışarak Gebze’de hedeflenen oyun üzerine çıkmaktır. Daha önce yaptık yine yapacağız. İstikrar Sürecek Gebze büyücek” dedi.

Şölende konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ise, “Adnan Köşkerin üstün başarısı genel merkezce görülerek yeniden aday gösterildi. Gebze halkımız yeniden Adnan Köşker’e desteklerini esirgemeyecektir” dedi.

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı geni bir katılım ve bir şölen havasında Gebze Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde düzenlenen şölene Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek,  AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Ali Okur, Sibel Gönül, İlyas Şeker,  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Çayırova Belediye Başkan adayı Şevki Demirci, İl kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,   meclis üyesi aday adayları, teşkilat mensupları katıldı.

SALON COŞTU

Program öncesi partililere turuncu, sarı ve beyaz yanı sıra AK Parti logosunun bulunduğu turkuaz ve beyaz atkı dağıtıldı. Yaklaşık 5 bin kişinin bayrak şovu ve sloganlarıyla çınlatan AK Partililer, aday tanıtım toplantısını adeta bir şölene çevirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımının konseri konuklardan büyük alkış aldı. Şölenin ilk konuşmasını yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı 30 Mart yerel seçimlerin önemine dikkat çekti:  “11 yılın en önemli en hayati ne tarihi seçimine giriyoruz 30 Mart çok önemli ülkemiz ve milletimiz adına hayati bir önem taşıyor.

TEŞKİKAT ÇALIŞIYOR

Teşkilat olarak durmaksızın kapı kapı dolaşıyoruz ve dolaşmaya başlayacağız. Gezi olaylarıyla, 17 Aralık arasında benzerlik var. Gezi olayları büyük yatırımları engellerken 17 Aralık’ta ise bu projelerin patronları gözaltına alındı. Bizler 11 yılın en önemli seçimine giriyoruz. Bu seçimdeki herhangi bir esnekliğimiz Türkiye’nin geleceğine mani olacaktır. Yaşadığımız süreç yeni ve yükselen Türkiye’nin istiklal mücadelesidir. Kim bize engel olmaya çalışırsa çalışsın biz istikbal mücadelesini kazanacağız” dedi.  

DERDİMİZ HİZMET

Kaflı’nın ardından kürsüye çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “AK Parti hizmetin partisidir. Bizim bütün derdimiz mensubu olmakla şeref duyduğumuzu milletimize kentlerimize hizmet etmektir. Partimizin kuruluş gayesi budur. Partimiz kurulurken Ankara’da Bilkent Otel’de Başbakanımızın söylediği cümle biz makam mevki para pul şöhret peşinde değiliz. Asıl bizim davamız halkımızın insanımızın hakkını arama davadır.1 1 yıldır hakkı hukuku varsa bir bir takip edildi. Ülkemiz çok iyi yol aldı. 10 yılı doldurmak üzereyiz. Çok önemli hizmetler yaptık.  Şehirlerimizi çok daha mükemmel hale getireceğiz. Bunu bir bütün halinde yapacağız” şeklinde konuştu.

TRAMVAY GELECEK

Gebze’ye yapılacak olan projelerden bahseden Karaosmanoğlu, “Gebzemiz Türkiye’nin en güzel yüzme havuzuna kavuşacak. 2014 sonunda veya 2015’in başında bunu hizmete sunacağız. Yine gençlerimiz için Mutlukent’in oraya önümüzdeki dönem 10 bin kişilik bir spor salonu yapacağız. Gençlerimizi ihmal etmeyeceğiz. Beylikbağı Hürriyet Mahallesi’ndeki kültür merkezimizi birkaç ayda hizmete sunacağız. Körfez Geçiş Köprüsü çalışması devam ediyor. Dünya’nın en güzel asma köprü inşası devam ediyor. İzmit’te Seka parkı var artık Gebze’mizin de Seka Parkı olacak. Tatlıkuyu Vadisi’nda çalışmalar devam ediyor. Artık çalışmalarımız sonuçlanmak üzere. Orası Gebze’ye hayat verecek bir yaşam alanı olacak. Gebe’nin ak yeri olacak. Eskihisar ile bütünleştireceğiz. Marmaray Gebze’ye geldi. Bize düşen Marmaray’ı hem Darıca ile hem de Gebze ile hem de Çayırova ile bütün OSB’lerle entegre hale getireceğiz inşallah. Önce yollar ve kavşaklarıyla sonra tramvayla ile bunu gerçekleştireceğiz. Şehri rahatlatacağız. 2023 kadar İstanbul metrosu ile Gebze ve çevresini bağlayacağız. Bunu ancak istikrarlı bir hükümet yapar. Biz gerçekten dertliyiz. Bizim derdimiz kentimizi güzelleşmesi” diye konuştu.

56 GÜN SONRA BAYRAM

Milletvekilleri adına bir selamlama konuşması yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, 56 gün sonra bayram yaşayacaklarını ifade ederek, “Bir bayram arifesindeyiz. Allah’ın izniyle inşallah 56 gün sonra bir bayram daha yaşayacağız. Bugün yine hizmet yarışında yenilerini ekleme fırsatı yine geldi. Birçok hizmetler gerçekleşti. Milletimiz bize güvendi bu emaneti bize telsi etti. Bizde bu emaneti gözümüz gibi baktık. Bu millete hizmet etmekten başka gayemiz olmadı. Bu milletimiz bu hizmetlerin takdirini verdi. 30 Mart’ta sandık başına gittiğinde gereğini yapacak. Ödülünü bize verecek. Bizim sadece derdimiz milletimiz oldu” dedi. AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek,“Bu seçim en önemli seçimimizdir. Bizim için dönüm noktasıdır. Yeni Türkiye’ye omuz vereceğimiz bir dönüm noktasıdır. 31 Mart 2014’te oylarımızı artırarak bize karşı gösterilen savaşın karşılığını vereceğiz” dedi.  

ŞÖLENİMİZ HAYIRLI OLSUN

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ‘Şölenimizin Gebze’mize Kocaeli’mize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum’  diyerek başladığı konuşmasında,  “AK Partimizin kurulduğu tarihten beri sayın başbakanımızla aktif siyaset yapmak bizlere de nasip oldu. Bu bizim için en büyük onur ve gururdur. Türkiye’nin adeta yeniden kurulduğu bu süreçte sizlerle sayın başbakanımıza yoldaş olmak yaren olmak en büyük onurdur. Bu onuru hayatımız boyunca bir şeref madalyası olarak taşıyacak, baş koyduğumuz davada son nefesimize kadar hizmet edeceğiz” dedi.

ŞEHİRCİLİĞE DAMGA VURDUK

Başkan Köşker Gebze’de şehircilik tarihine damga vuracak çalışmalara imza attıklarını söyleyerek,“Beş yıl önce yine bir şubat gününde AK Partimizin Gebze Belediye Başkan adayı olarak sizlere yine bu salonda hitap ettik. Projelerimizi ve yapacaklarımızı anlattık. Rabbim nasip etti. Sizlerin desteği ve halkımızın teveccühü ile 2009’da hizmet bayrağını teslim aldık. Bir seferberlik heyecanıyla çalışmaya başladık.  Başbakanımıza milletimiz ve teşkilatlarımıza layık olabilmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyduk. Gebze’yi karış karış gezdik. Şehrimizin önceliklerini ve sorunlarını ve ihtiyaçlarını birlikte tespit ettik. Sizlerden aldığımız yetki ile kolları sıvadık ve 5 yıl boyunca Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte uyum içerisinde çalıştık. Şehircilik tarihine damga vuracak çok önemli projeleri hayata geçirdik” diye konuştu

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki