KÖŞKER’DEN PROJE ATAĞI

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker 2014-2019 Gebze Vizyon Projeleri; şölen havasında düzenlenen coşkulu bir programla tanıttı.
18 Mart 2014, Salı - 16:32

Başkan Köşker’in kadınlar, gençler ve engelliler için hazırlanan özel projelerin yanı sıra ulaşım sorunlarını ortadan kaldıracak çalışmalar da projeler arasında yer alıyor.

Başkan Köşker, “Gebze’de belediyecilikte yeni bir tarih yazmak üzere karşınızdayız. Projelerimiz sanayide dünya şehri olan Gebze’yi, şehircilikte de bir dünya şehri yapacak projelerdir” dedi.

GENİŞ VE COŞKULU KATILIM

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ikinci 5 yılda Gebze’ye kazandıracağı projeleri; şölen havasında düzenlenen tanıtım programıyla açıkladı. Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi salonunda yapılan proje tanıtım programına AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, il yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

YENİ GEBZE PROJELERİ:

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ikinci 5 yılda Gebze’ye kazandıracağı projeler: “D-100 Topçular Kavşağı; Anibal Köprülü Kavşağı; Sabiha Gökçen Gebze Metrosu; İzmit Gebze Banliyö Hattı Projesi; Marmaray Gebze Projesi; Marmaray Aktarma Merkezi Projesi; Hafif Raylı Ulaşım Sistemleri Projesi; Hızla Tren Gebze Projesi; D-100 Kavşakları ve Yan Yol Projesi; Tem Otoban Kavşakları ve Yan Yollar Projesi; Katlı Otopark Projeleri (4 adet); Şehirler Arası Otobüs Terminali Projesi; Kirazpınar Toplu Konut Projesi; Beylikdağı Kültür Projesi; Fatih Sultam Mehmet Otağı Tema Parkı Projesi; Uluslar Arası Kongre Merkezi Projesi; Gebze Arena Projesi; Kültür Merkezi Projesi, Gençlik ve Spor Merkezi Projesi; Gençlik Merkezi Projesi; Gençlik Kamp Merkezi Projesi; Olimpik Yüzme Havuzu Projesi; Bilim ve Sanat Merkezleri Projesi (8 adet); Aile Sağlık Merkezi Projesi; Engelli Eğitim Merkezi Projesi; Yaşlılara Konuk Evi Projesi; Kapalı Modern Pazar Yeri Projesi; Olimpik Buz Pisti Projesi; Hükümet Meydanı Projesi; H. Halil Mah. Ziya Fırat Meydan Projesi; Sarı Cami Meydan Projesi; Muallim Köy Sahil Düzenleme Projesi; Macera ve Aksiyon Parkı Projesi; Taşocakları Rekreasyon Projesi; Mesire Alanları Projesi; İtfaiye Merkezi Kompleksi Projesi; Dijital Kent Kütüphanesi Projesi; Modern Mezbahane Projesi; Kuyumcular Çarşısı Projesi”

KÖŞKER VE KAFLI OMUZLARDA

Sunumunu tamamlayan Başkan Köşker ve belediye meclis üyesi adayları, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ilçe yöneticileriyle birlikte aile fotoğrafı çektirdi. Fotoğraf çekiminin ardından Başkan Köşker’i omuzlara alan gençlik kolları üyesi gençler ‘sen bize Usta’nın emanetisin’ şeklinde tezahüratta bulundular. Gençler daha sonra ilçe başkanı Cemalettin Kaflı’yı da omuzlara aldı.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki