Köşker’den, Adem Yavuz’a ‘AK’ çıkarma

Adem Yavuz Mahallesi’ne AK Parti ilçe teşkilatlarıyla birlikte çıkarma yapan Başkan Adayı Adnan Köşker, vatandaşlara karanfil dağıttı. Başkan Köşker ve partililerin Adem Yavuz’daki AK yürüyüşüne vatandaşların ilgisi de hayli yoğun oldu.
25 Mart 2014, Salı - 15:31

TAM KADRO ÇIKARMA

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Âdem Yavuz’a çıkarma. Başkan Köşker ve AK Parti Gebze İlçe Teşkilatları tam kadro, Âdem Yavuz Mahallesi’ne çıkarma yaparak, AK yürüyüş gerçekleştirdi. Âdem Yavuz Mahallesi sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Köşker ve AK kadrolar, vatandaşlara karanfil dağıttı. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet coşkun, belediye meclis üyeleri adayları, Başkan Köşker’in eşi Ragibe Hanım ve çok sayıda partili katıldı.

SOKAK SOKAK DOLAŞTILAR

Adem Yavuz Mahallesi’ni sokak sokak, cadde cadde turlayan Başkan Köşker ve beraberindekiler; bölge esnaflarını da ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Mahalle sakinleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Köşker’e vatandaşlar tamamlanan altyapı çalışmaları ve üst yapı donatıları nedeniyle teşekkür etti. İkinci 5 yıllık icraat döneminde hayata geçirmeyi hedefledikleri projeler hakkında da vatandaşları bilgilendiren Başkan Köşker, soruları cevaplandırdı, kendisine iletilen talepleri aldı.

DESTEKLERİN DEVAMI

Âdem Yavuz turunun ardından bir kahvehanede düzenlenen halk toplantısında selamlama konuşması yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, 30 Mart yerel seçimlerinin önemine değindi. Adem Yavuz sakinlerine Ak Parti kadrolarına verdikleri desteklerinden ötürü teşekkür eden Kaflı, “Mahallemizde yapılan ve yapılacak çalışmaları birazdan Belediye Başkanı ve Adayımız Adnan Köşker aktaracaktır. Başbakanımıza ve yerelde Gebze Belediye. Başkanımıza verdiğiniz desteklerin devamında 30 Mart'ta da desteklerinizin devamını diliyorum. İnşallah oylarınızla sandıkları patlatacağız” dedi.

OYLARINIZ EMANETİMİZ

Kaflı’nın ardından söz alan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, “Oylarınız emanetimizdir, Adem Yavuz mahallesindeki eksiklikleri tespit ettik ve geçtiğimiz dönem de tamamladığımız çalışmaların devamını bu dönemde inşallah desteklerinizle  hayata geçireceğiz. Gebze artık gelişen ve değişen bir şehir, yeni projelerle halkımı en iyi hizmeti vermek için teşkilatlarımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Başkan Köşker toplantının sonunda vatandaşların sorularını cevaplandırdı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki