Köşker’den Acur’a Sürpriz ziyaret

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ülkücü camianın yakından tanıdığı MHP eski İlçe Başkanı Nusret Acur’u ziyaret etti.
19 Mart 2014, Çarşamba - 12:41

Köşker, “Hepimizin ortak ve tek bir hedefi var; o da Gebze’yi daha yaşanabilir ve insanların yaşamaktan keyif aldığı bir şehir getirebilmek. Bu gaye etrafından siyasi fark gözetmeksizin bir araya geliyoruz ve çalışıyoruz” dedi

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker seçim çalışmalarına devam ediyor. Hemşeri dernekleri, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Köşker, Ülkücü camianın yakından tanıdığı bir isim olan Nusret Acur’a konuk oldu. Aynı zamanda MHP Gebze eski İlçe Başkanı da olan Nusret Acur’u işyerinde ziyaret eden Başkan Köşker, yapılan çalışmalar ve hizmetlerle ilişkin istişarede, değerlendirmelerde bulundu. Başkan Köşker’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Acur, çalışmalarında başarılar diledi. Göreve geldiği günden beri herkesi kucaklayan bir anlayışla kente hizmet etmeye çalıştıklarının altını çizen Başkan Köşker, “Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nusret kardeşimize konuk olduk. Hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında görüşlerini aldık. Hepimizin ortak ve tek bir hedefi var; o da Gebze’yi daha yaşanabilir ve insanların yaşamaktan keyif aldığı bir şehir getirebilmek. Bu gaye etrafından siyasi fark gözetmeksizin bir araya geliyoruz ve çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki