Köşker yeni yılda görev başında

03 Ocak 2016, Pazar - 14:08

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yeni yılı kamu görevi yapan çalışanları ile Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde acil servisindeki hastaları ziyaret ederek karşıladı. 2015’in son saatlerinde Belediye zabıta biriminden başlayarak mesai başında olan kamu kurumlarını tek tek ziyaret eden Başkan Köşker’e başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel ve belediye meclis üyeleri ile AK Parti Gebze ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

JANDARMA VE POLİSE ZİYARET

Zabıta ve itfaiye teşkilatlarının ardından Gebze İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Başkan Köşker ve beraberindekileri İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Yüzbaşı Abdülkadir Öz karşıladı. Abdülkadir Öz ve jandarma personelinin yeni yılını kutlayarak görevlerinde başarılar dileyen Başkan Köşker, kısa süren sohbetin ardından Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçti. Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adem Gider tarafından kapıda karşılanan Başkan Köşker ve beraberindeki heyet, nöbeti başındaki polis memurlarının yeni yılını tebrik etti. Başkan Köşker, jandarma ve polis teşkilatlarının 24 saat görevlerinin başında olarak kentin yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesini sağladıklarını belirterek, “Gebze sizlerin sayesinde yeni yıla huzur içinde giriyor. Hepinizin yeni yılını en içten duygularımla tebrik ederim” dedi.

ACİL SERVİSTE HASTALARA MORAL

Başkan Köşker, beraberindekilerle birlikte son olarak Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde hastalara hizmet veren acil servisi ziyaret etti. Burada hastaların tek tek hatırını sorarak geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Köşker, gece aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Başkan Danışmanı Şakir Bitmez’i de odasında ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki