KÖŞKER Pazartesi pazarında

31 Mart 2015, Salı - 09:14

 

 

Pazartesi pazarında Pazar turuna çıkan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazarda sorunları dinleyen, talepleri alan Başkan Köşker; vatandaşların sorularını da cevaplandırdı

 

HALKIN ARASINDA

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den pazar turu. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker pazartesi pazarında incelemelerde bulundu. Belediye meclis üyeleri ve AK Parti Gebze İlçe yöneticilerinin yanı sıra birim müdürleriyle birlikte pazar turuna çıkan Başkan Köşker, vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla sohbet etti. Yoğun ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen vatandaşlarla birebir iletişime önem veren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, pazarda vatandaşları dinledi.

ESNAFA HAYIRLI İŞLER

Pazartesi pazarında tezgah açan esnafları tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Pazar alışverişine çıkan Gebzelilerle de sohbet etti. Vatandaşların hizmetlere ve belediyecilik çalışmalarına ilişkin sorularını da cevaplandıran Başkan Köşker, kendisine iletilen sorunların çözülmesi ve taleplerin yerine getirilmesi için beraberindeki ilgili birim müdürlerine de gerekli talimatları verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki