Köşker: Gebze’mize 5 yılda 20 yıllık hizmet

Samsunlulara konuk olan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’de 5 yılda 20 yıllık hizmet yaptık. İlk günden bugüne kadar makam ve gönül kapılarımızı hemşerilerimize açtık” dedi.
24 Şubat 2014, Pazartesi - 15:11

SAMSUNLULAR AĞIRLADI

AK Parti Gebze Belediye Başkanı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker seçim gezilerine devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Başkan Köşker, hemşeri derneklerini de unutmuyor. Gaziler Mahallesi’nde bulunan Samsunlular Derneği’ni ziyaret eden Başkan Köşker’e AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Gebze Samsunlar Derneği Başkanı Cenap Köksal, AK Parti ilçe yöneticileri ve çok sayıda Samsunlu eşlik etti. Gebze’de yaşayan Samsunlulara, 5 yıllık hizmet döneminde kendilerine verdikleri desteklerden ötürü teşekkür eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’de 5 yılda 20 yıllık hizmet yaptık. İlk günden bugüne kadar makam ve gönül kapılarımızı hemşerilerimize açtık.

VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Bizlere gelen tüm vatandaşlarımıza yardımcı olduk. Vatandaşlarımız ile aramızda bir gönül köprüsü kurduk. Bizim tüm hayalimiz Gebze’yi yaşanabilir bir kent haline getirmek. Yeni dönemde hizmetlerimiz devam edecek. Bizler tüm ekibimizle vatandaşlarımızın hizmet karı olacağız. Ayrıca Mehmet Tüyyüz kardeşimizle ve tüm ekibimizle 31 Mart sabahı sizlere hizmet edeceğiz. Bir kez daha meclis üyesi adayımız Mehmet Tüyyüz’e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Bizlere vermiş olduğunuz tüm desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki