Köşker Deneyimlerini Gençlerle Paylaştı

10 Şubat 2016, Çarşamba - 13:51

Gebze Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle  kariyer günleri söyleşinde bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kendi deneyimlerini ve öğrencilik yıllarındaki anılarını gençlerle paylaşan Başkan Köşker, gençlere kişisel gelişimleri ve kariyer planlarına dair altın öğütlerde bulundu.

KENDİ ÖĞRENCİLİK YILLARINI ANLATTI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, liseli gençlerle kariyer gününde bir araya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi’nde düzenlenen öğrencilere yönelik kariyer günleri ve deneyim paylaşımı etkinliğine konuk olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gençlerle söyleşi gerçekleştirdi. Kendi öğrencilik yıllarındaki deneyimlerini ve anılarını gençlerle paylaşarak konuşmasına başlayan Başkan Köşker ayrıca belediyecilik faaliyetleri ve çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

HER KONUDA KENDİNİZİ GELİŞTİRİN

Kendi öğrencilik yıllarında karşılaştığı zorlukları ve kişisel kariyerinde elde ettiği başarıları öğrencilerle paylaşan Başkan Köşker, “Ülkemizde eğitim sisteminde önemli aşamalar ve gelişmeler kaydedildi. Bizim zamanımızda okumanın türlü zorlukları vardı. Hamdolsun şimdiki gençlerimiz çok şanslı. Önlerinde önemli fırsatlar ve eğitimde önemli hizmetlerden doğan müreffeh bir gelecek var. Kendi gelişiminizi ve eğitiminizi sadece okulda öğrendiklerinizle sınırlamayın. Kişisel gelişiminize katkı sunacak çalışmaları da mutlaka yapın. Globalleşen ve gelişen bilişim çağına uygun olarak kendinizi geliştirmek için çaba harcayın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Bizler de size bu noktada imkanlarımız ölçüsünde destek olmayı sürdüreceğiz” dedi. Gebzeli gençlere yönelik özel olarak hazırlanan 41 Genç 41 Gelecek Liderlik Eğitimi projesi hakkında da gençleri bilgilendiren Başkan Köşker; ilk katılımcı 41 gencin kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine katkı sağlayacak projede çalışmaların başarıyla sürdüğünü vurguladı. Başkan Köşker konuşmasını tamamlamasının ardından gençlerin sorularını da cevaplandırdı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki