Köşker basınla sahurda buluştu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentte yayınlarını sürdüren yazılı, görsel ve internet medya kuruluşlarında görevli basın mensuplarını sahur yemeğinde ağırladı
10 Temmuz 2014, Perşembe - 14:24

 

 

 

 SOHBET HAVASINDA

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, basını sahur yemeğinde ağırladı. Gebze’de faaliyetlerine devam eden yazılı, görsel ve internet medya kurumlarında görevli gazetecileri, Tarçın restaurantta verilen sahur yemeğinde ağırlayan Başkan Köşker, medya mensuplarıyla sohbet etti. Belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel, Orhan Sipahioğlu ve başkan danışmanı Şakir Bitmez’in de hazır bulunduğu sahur yemeğinde gazetecilerle sohbet eden Başkan Köşker, sohbet ortamında geçen buluşmada medya mensuplarının Gebze ve hizmetlere ilişkin sorularını da cevaplandırdı.

YAPICI VE KATKI SUNAN

Gebze’de devam eden değişim ve gelişimi basın kuruluşlarının ve gazetecilerin desteğiyle sürdürdüklerini dile getiren Başkan Köşker, “Kamu yararını gözeterek, ilkeli yayıncılık anlayışıyla mesleğini sürdüren siz değerli gazeteci kardeşlerimizin desteği bizler için önemli. Yapıcı eleştirileriyle hizmetlerimizin bir anlamda sağlamasının yapılmasına katkı sunan Gebze basını da her geçen gün kendini geliştiriyor. Gebze’mizi sizlerin de desteğiyle daha yaşanabilir ve daha modern bir kent haline dönüştürmek için durup dinlenmeden çalışıyoruz. Gebze’mizin tanıtımına da bir anlamda katkı da bulunan siz değerli basın mensuplarımızın; sorunlar kadar kentimizde var olan güzelliklerin ve değerlerin öne çıkarılmasında daha yapıcı bir yayın politikasına doğru yöneleceklerine inancımız tam.

ORTAK PAYDA GEBZE

Ortak paydamız Gebze’mizi sizlerin desteğiyle el ele gönül gönüle daha modern yarınlara taşıyacağız inşallah. Bizleri kırmayarak sahur yemeğimize konuk olan siz değerli basın mensuplarımızın mübarek Ramazan ayını da bu vesileyle bir kez daha tebrik eder, hayırlı Ramazanlar dilerim. Rabbim tuttuğunuz oruçlarını kabul eylesin inşallah” dedi. Sahur yemeği, Başkan Köşker’in selamlama konuşmasının ardından sohbet ortamında sürdü.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki