KOSGEB’ten davet var

KOSGEB’ten davet var
12 Nisan 2016, Salı - 22:09

 Projeni Yap KOBİGEL ile Desteği Kap…

KOSGEB’ten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi

KOSGEB, ülkemiz plan/programlarında belirlenen ve öncelikli olarak desteklenmesi gereken imalat sanayi İçin, yeni hazırlamış olduğu KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında ilk Proje Teklif Çağrısına çıkmıştır.

Proje Teklif Çağrısına, Kocaeli İlimizden İmalat Sanayinin Orta-Yüksek ve Yüksek Teknoloji Düzeyinde Faaliyet Gösteren İşletmeler başvuruda bulunabilecekler.

Başvurular 1 Nisan–6 Mayıs 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

KOBİGEL kapsamında Proje Teklif Çağrısında belirlenen şartları sağlayan işletmelere 6-12 ay süreli projelerinde 300.000TL Geri Ödemesiz ve 500.000TL Geri Ödemeli Destek sağlanacak olup ilgili desteğin oranı %60’tır.

Destek Programının tanıtımı TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus ÇİFTÇİ ev sahipliğinde, 15.04.2016 Cuma günü saat 14.00’da TOSB Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Gebze Teknik Üniversite Rektörü, Kocaeli Sanayi İl Müdürü, Kocaeli Ticaret İl Müdürü, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı, Gebze Ticaret Odası Başkanı ve Bölgemizdeki OSB Yönetim Kurulu Başkanları ve Üyelerinin iştirak edeceği toplantıda hem KOBİGEL hem de yenilenen, güçlendirilen ve kolaylaştırılan KOSGEB Destekleri ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Bölgemizin tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, Meslek Kuruluşlarının ve KOBİ’lerin davet edildiği bilgilendirme toplantımız sayesinde Kamu ile Sanayi işbirliği sağlanacaktır. KOSGEB Kocaeli OSB Müdürlüğü olarak Gebze Bölgemizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için yenilenen ve güçlendirilen Destek Programlarımızın tanıtımına Bölgemiz tüm sakinlerini davet ediyoruz.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki