Köselerde doğalgaz sevinci

Köselerde doğalgaz sevinci
26 Temmuz 2016, Salı - 11:48

Dilovası merkezi dışında bulunan mahallelerden Köseler Köyünde doğalgaz çalışmaları son aşamaya geldi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle ilçe merkezinin yanı sıra ilçenin dışındaki mahalle statüsündeki köylere de doğalgaz çalışması başlatıldı.  Bu güne kadar ilçe genelindeki sokaklarda  35 bin metrekare doğalgaz hattı döşendi. Tüm caddelerin yanı sıra 150 yi aşkın  sokaktaki tüm konutlar doğalgazı rahatlıkla kullanabiliyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ali Toltar, “İlçe genelinde tapulu ve  2-b vasfı üzerine kurulmuş tüm sokaklara  doğalgaz hattı çekilmiş ve isteyen herkes abone olmaktadır.  Çerkeşli, Köseler, Demirciler ve Tepecik mahallelerimizde de doğalgaz ana hat çalışmaları başlatılmış ve çalışmalar önemli bir noktaya getirilmiştir. Diliskelesi, Mimarsinan, Orhangazi ve Turgut Özal Mahallelerimizde bu çalışmaları planlan şekliyle devam ettiriliyor” dedi.

Başlatılan çalışmaların neticelenmesiyle  halkın doğalgaz kullanımına  başlaması için gerekli bilgilendirmelerin sürekli yapıldığını belirten  Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "PALGAZ ile yaptığımız görüşmelerin sonuç vermesiyle birlikte ilçe genelinde çalışmalar son aşamaya gelmiştir. Ayrıca vatandaşlarımız konutlarında doğalgazı kullanmaları için  PALGAZ’a  ait Dilovası Şubesinde Doğalgaz talebinde bulunması gerekiyor. Vatandaşlarımız Doğalgaz konusundaki istekliliği bizleri memnun etmektedir” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki