Korkmaz ; Gebze’nin Tek Sorunu Karaosmanoğlu

Korkmaz ; Gebze’nin Tek Sorunu Karaosmanoğlu
05 Ekim 2016, Çarşamba - 11:26

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz yaptığı açıklamada, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na Gebze’ye ilgisizliğinden ötürü tepki göstererek ‘Gebze, nin Tek Sorunu, Karaosmanoğlu’dur’’, dedi.

Korkmaz, Gebze’mizin Gebze, Kocaeli’yi ayakta tutan bir ilçe olduğundan dolayı yıllık bütçeden de en fazla payı alması gerekirken maalesef ciddi bir yatırım yapılmadığını ve Gebze’nin sadece gelir ve oy deposu olarak görüldüğünü söyledi.

Kaç dönemdir, Seçim beyannamelerinde reklamı kamuoyuna duyurulan ve Emekçiler için çile yumağına dönen GOSB ve KİRAZPINAR kavşak çalışmalarında hala bir ilerleme kaydedilmiyor. Ayrıca bu çile sadece çalışanlar için değil, İşveren ve Servisçiler içinde aynı derecede sorun oluşturmaktadır. İsraf edilen on binlerce kişinin zamanı, israf edilen binlerce servisçinin yakıtı.

Kavşak çalışmaları bütün her yerde yapılıyor da özellikle Gebze’mizde neden yapılmıyor?  En kısa zaman da yapılması gerekenler yapılmalıdır.

Kocaeli Büyük Şehir Belediyesinin Gebze’ye yaptığı haksızlığın yanında Gebze Belediye Başkanı da Gebze’mizin hakkını koruyacak bir eylem ve çalışmanın içinde olmadığını, bu yanlıştan derhal dönülmesi gerektiğini belirtti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki