Körfez Belediyesinden Spor Yapma Olanağı

28 Ekim 2015, Çarşamba - 14:48

Türkiye’nin görünen yüzü ve dünyaya açılan penceresi haline gelen Körfez, spora yönelik yatırımları artırarak devam ettiriyor.

Körfez’de Sağlıklı ve Zinde Bir Toplum Oluşuyor

Spor, farklı dünyalar arasında köprü kurarak farklı kültürlerden gelen insanları birleştiren bir güce sahiptir. Bu nedenle spor kültürünü geliştirerek, düzenli spor yapma alışkanlığı kazanmış, sağlıklı ve zinde bir toplum yaratmak amacında olan Körfez Belediyesi, etkin ve yaygın spor ilkesinden hareket ederek spor yapma olanağını tüm Körfezlilere sunuyor.

Spor Malzemeleri Kısa Süre İçerisinde Bütün Okullara Dağıtılacak

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın talimatlarıyla okullara spor malzemesi yardımı yapmaya başlayan Körfez Belediyesi, okullardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçları tespit ederek spor malzemelerini okullara ve öğrencilere ulaştırıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen cumhuriyet koşusuna katılan okullara yarışma sonrası spor malzemelerini dağıtan belediye ekipleri, hazırlanan spor paketi kolilerini kısa süre içerisinde bütün okullara dağıtmış olacak. Düzenlenen malzeme dağıtım töreninde öğrenciler Başkan Baran’a büyük ilgi gösterdi. Öğrencileri ve velileri kırmayan Başkan Baran, onlarla birlikte tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki