Konak Hastanesi’nden Anneler Gününde Anlamlı Ziyaret

Konak Hastanesi’nden Anneler Gününde Anlamlı Ziyaret
08 Mayıs 2016, Pazar - 14:01

Konak Hastanesi Gebze yönetimi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gebze Şubesi ile yaptığı ortak çalışma ile anneler günü kapsamında, bölgemizde bulunan  3 farklı şehit ailemizi evlerinde ziyaret ederek bir nebze moral için yanlarında bulundu 

 

Konak Hastaneleri Anneler Günü öncesinde Gebze’de bulunan şehit ailelerini ziyaret etti. Ziyarete Konak Hastaneleri CEO’su Ahmet Eşmeci ile birlikte Gebze Konak Hastanesi yöneticileri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gebze Şube Başkan Yardımcısı Mahmut Kaya katıldı.

Konak Hastaneleri CEO’su Eşmeci Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gebze Şube Başkan Yardımcısı Mahmut Kaya ile birlikte sıra ile Şehit Pilot Yüzbaşı Gürol Yılhan’ın eşi Ayşe Sevim Yılhan’ı, Şehit Uzman Çavuş Ümit İlhan’ın Annesi Zeliha İnan’ı ve Şehit Jandarma Onbaşı Hasan Şahin’in Annesi Fatma Şahin’i ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Konak Hastaneleri CEO’su Ahmet Eşmeci,   Konak Hastaneleri olarak şehitlerimize ve onların geride bıraktığı ailelerine sahip çıkıyoruz.

Biz de her zaman Şehit ailelerimizin yanında oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Dedi.

Duygusal anların yaşandığı ziyarette Konak Hastaneleri CEO’su Ahmet Eşmeci, “ Vatan için canlarını feda eden şehitlerimizi asla unutmayacağız. Onların geride bıraktığı siz kıymetli yakınlarını kutsal bir emanet olarak kabul ediyoruz.  Vatan toprağı için canından olan Şehitlerimize Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum dedi. Anneler Günü vesilesi ile hem onları yalnız bırakmamak istedik hem de küçük bir hediye sunmak istedik. Şehit anneleri ve eşleri hastanemizde istediği zaman ücretsiz olarakcheck-up yaptırabilecekler. Bu vesile ile tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz” dedi. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gebze Şube Başkan Yardımcısı Mahmut Kaya’da Konak Hastanesi CEO’sun şahsında Konak Hastanesi’nin tüm yöneticileri ve çalışanlarına gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki