Konak hastanesi başkanları ağırladı

Konak hastanesi başkanları ağırladı
10 Mayıs 2016, Salı - 13:00

Konak Hastanesi Gebze,Sendikalar Birliği, Meslek Odaları ve TMMBO Başkanlarını Ağırladı 

 

Konak Hastanesi İcra Kurulu Üyesi ve CEO’su Ahmet Eşmeci ve Konak Hastanesi Gebze Başhekimi Erhan Çıplaklıgil, Başkanlara yapılan sohbet toplantısında Konak Hastanesi’nin gelecek vizyonu, bölgenin sağlık hizmetlerinde yarattığı katma değer ve iş dünyasına çözümlerini anlattı.

 

Konak Hastanesi İcra Kurulu Üyesi ve CEO’su Ahmet Eşmeci ve Konak Hastanesi Gebze Başhekimi Erhan Çıplaklıgil, Gebze Hastanesi’nde yaptıkları sohbet toplantısında Sendikalar Birliğine Üye Sendika Başkanları, Gebze Meslek Odaları Başkanları ve TMMBO Başkanları’nı ağırladı.

Toplantıda konuşma yapan Konak Hastanesi İcra Kurulu Üyesi ve CEO’su Ahmet Eşmeci, “ Konak Hastaneleri olarak İzmit, Gebze ve bu sene içinde açacağımız Sakarya Hastanelerimizle Bölgemizin sağlık anlamında ihtiyaçlarına ve kalkınmasına önemli bir katkı yapıyoruz. Hem altyapı hem de kadro yatırımlarımıza devam ediyor, bunun yanında marka itibarımızı ve mutlu hasta oranımızı sürdürülebilir şekilde artırıyoruz. Gebze Hastanemizde Eylül ayından bu yana 1500 ameliyat, 60 bin muayene, 750 yoğun bakım hasta tedavisi, 500 Yeni doğan yoğun bakım tedavisi gerçekleştirdik. Bölgemizde rekabet ettiğimiz hastanelere göre bir adım öndeyiz ” dedi.

Konak Hastanesi Gebze’nin altyapı ve kadro yapılanması konusunda bilgi veren Konak Hastanesi Gebze Başhekimi Erhan Çıplaklıgil ise “ Gebze Hastanemiz şu an 35 hekim arkadaşımız, 75 yatak kapasitemiz ve 17 bin m2 yerleşim alanımız, 13 erişkin yoğun bakım ünitemiz, 5 ameliyathanemiz ve gelişmiş sağlık teknolojisi ekipmanlarımız ve çözümlerimizle Gebze’nin en modern altyapısına sahiptir. Hastanemize başvuran tüm misafirlerimizi hastanemize girişlerinden çıkışlarına kadar hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile karşılıyoruz ” dedi.   

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki