Köken: Toprak satmayın

19 Ocak 2016, Salı - 14:03

Ak parti Kandıra 52. Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçeye dair projelerini anlattı, “toprak satmayın” çağrısında bulundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, partisinin 52. Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılarak, projeleri hakkında bilgi verdi. Toplantıya Köken’in yanı sıra, AKP Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimi ile gençlik kolları başkanı Murat Ölmez ve yönetimi katıldı. Konuşmasında, “Topraklarımıza sahip çıkıp satmamaya özen gösterelim” diyen Başkan Köken, zamanla bu yerlerin değerlerinin de artacağını ifade etti. "İlçemizdeki tarımsal faaliyetleri korumalı ve doğallıktan uzaklaşmamalı" diyen Başkan Köken özetle şunları söyledi;

YENİDEN GIDA OSB
“Kandıra’mızda yeni projeler geliştiriyoruz, 2019-2020’de yol çalışmaları bitecek. Organize sanayi çalışmalarında da aynı tarihlerde sona gelinecek. Yeni yaşam ve sağlık merkezleriyle nefes alacak olan ilçemizde siz değerli hemşehrilerimiz daha iyi koşullarda farkı yaşayacaksınız. Böyle güzel gelişmelerin olacağı ilçemizde toprakların nasıl değerli olacağını hep birlikte düşünelim ve hem ilçemize hem de değerlerimize sahip çıkalım. Bu yerler sizde olduğu sürece zengin sizsiniz. Babalarımızdan, büyüklerimizden kalan topraklara ve değerlerimize sahip çıkıp, ilçemizi korumaya devam edelim”

KENT MEYDANI

“Yeni belediye binası çalışmaları sürüyor. Namazgah’ın yanında bir düğün salonu ve kafelerin yapım çalışmaları, Namazgah projesinin ikinci aşamasında da ilçemizin tarım bölgesi olmasından dolayı tarımsal aletlerin sergileneceği müzelerle Kandıra’mıza gelen misafirlerimizin gezip göreceği yerler oluşturacağız. Mescidiyle kafesiyle birlikte yapacağımız tarım müzelerimiz hizmete sunulacak. Namazgah güreş alanımız ise daha geniş ve kaliteli bir alan olacak. Meydan ve restoranlar caddesinde cepheler tamamen iyileştirilecek. Kandıra’mız pırıl pırıl bir ilçe olacak. Sarısu’ya Büyükşehir Belediyemizle birlikte su sporları merkezi yapacağız.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki