KOCKİD, MHP’li yöneticileri ağırladı

KOCKİD, MHP’li yöneticileri ağırladı
25 Nisan 2016, Pazartesi - 14:09

Kocaeli Kantin İşletmecileri Derneği (KOCKİD), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, MHP İl ve Körfez İlçe yönetimini kahvaltıda konuk ederek, okullardaki çocukların sorunlarını konuştu.

Derneğin Tütünçiftlik Yavuz Sultan Selim Mahallesi’ndeki merkezinde düzenlenen kahvaltıya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, ilçe yönetimi, Kockid Başkanı Ali Can Kazgan ve dernek yönetimi katıldı. Kahvaltı sırasında yapılan sohbette, okullardaki çocukların sağlıklı beslenmesi ve çevredeki olumsuzluklardan korunmaları anlatıldı. 

ÜNLÜ: “BEN DE KANTİNCİYDİM”
KOCKİD Başkanı Ali Can Kazgan, çocukların sağlıklı ve yeterli beslenmesi için üye kantinlerin gereken her fedakarlığını yaptıklarını ifade ederek, “Çocukların beslenmesi kadar korunmalarına da önem verilmeli. Biz bu nedenle okul kapılarının, okul saati içinde kapalı kalması gerektiğini ısrarla söylüyoruz” dedi. MHP il Başkanı Aydın Ünlü, oda olmaya hazırlanan derneğin 900 kantinciden 200’ünün üye olduğunu memnuniyetle gördüğünü belirterek, ‘’Gereken sayıya az kalmış, odanın gücü çok daha fazla bu nedenle biz de size bu konuda yardımcı olacağız. Ben de eskiden kantin işlettim, bu mesleği bilirim” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki