Kocaelispor Temmuz’da Buluşuyor

09 Haziran 2015, Salı - 11:40

Ergun Ortakcı, maçların Eylül ayında başlaması olasılığına karşılık takımı Temmuz ayının başında toplayacağını belirtti.

Kocaelispor’un yeni sezon programı yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Kocaelispor’un yeni teknik direktörü Ergun Ortakcı’nın bu hafta içerisinde kente gelerek oyuncularla görüşme yapması bekleniyor. Oyuncularla bire bir görüşme yapacağını açıklayan Kocaelispor’un çiçeği burnundaki teknik adamı, kamp programının ligin başlamasına bağlı olduğunu belirtti.

İLK ÇALIŞMA KOCAELİ’DE

Liglerin Eylül ayında başlaması halinde Temmuz ayında çalışmalara başlayacaklarını aktaran Ergun Ortakcı, 15 gün Kocaeli de çalıştıktan sonra da takımı kampa götüreceğini belirtti. Kulübün havaya atacak parası olmadığı için sezon başı kampına oyuncuları hazır götürmek istediğini aktaran Ortakcı, “Kamp yapacağımız yerde oyuncuların rahat kalması önemli. Kalite ve saha zemini de önemli. Bunun dışındaki unsurları oturur konuşuruz” dedi.

TARAFTAR BİZE İNANSIN

Taraftarlardan kendilerine inanmalarını da isteyen Ortakcı, “Benim için herşeyden önce ailem gelir. İstanbul’da ailemin hemen yanı başında çalıştırabileceğim onlarca kulüp varken, onlardan ayrı kalmayı göze alıp, Kocaelispor’a geliyorsam bu başarı içindir. Taraftarlarımız yeter ki bize inansınlar. İnançlı taraftarın arkamızda olması başta ben olmak üzere tüm camiamızı daha iyi motive edeceğini düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki