“Kocaeli’nin uzun adamı geliyor”

07 Eylül 2015, Pazartesi - 14:00

Kentin yakından tanıdığı bir isim olan Şener İnce, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.İlk başta beklenmedik bir aday adayı gibi görünse de Şener İnce, başvurusunda yoğun destek aldı.Sevdikleri İnce’yi yalnız bırakmadı.İnce de bunun için bir teşekkür mesajı yayınladı.
Ama mesajda da önemli bir cümleyi dile getirmekten de geri durmadı.İnce’nin o mesajı şöyle:

“Ne kendimizi dev aynasında görüyoruz, ne de küçümsüyoruz.Ne başımızı gösterip yarına hesaplar yapıyoruz, ne de kapalı kapılar ardında kulislerle kendimize zemin hazırlıyoruz.Biz hak uğruna yola çıkıp, halkla yürümeye talip olduk.Bizim bu ülkeye sevdamız var.Tek hesabımız ak kadroların ak davasında nefer olmak.Kendimize ve hizmet dolu geçmişimize güveniyoruz.Halkımızın heyecan ve teveccühü kararımızın doğruluğunu tescilledi.Parti büyüklerimizin her türlü kararı başımızın tacıdır.

Makama değil, bu hassas süreçte ülkemizin birliğine ve hizmete talibiz.Yeniden büyük Türkiye hedefine giden yolda şahsımıza biçilen rol ne olursa olsun, nefis yapıp bu yoldan dönmeyeceğiz.

Hem şahsım, hem de irade gösteren bütün aday adayı kardeşlerime başarılar diliyorum. 1 Kasım’da yapılacak tarihi dönemecin ilimiz, ülkemiz, İslam coğrafyası ve insanlık adına hayırlı neticeler doğurmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Yorumlarda dostlar “Kocaeli’nin Uzun Adamı geliyor” teveccühü göstermişler.Uzun adamınız göreve hazırdır.Sevgi, saygı, selam ve dualarımla…”

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki