Kocaeli Üniversitesi 13 Adet Sözleşmeli Personel Alacak

30 Mart 2015, Pazartesi - 12:27

 

Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli statüde 13 hemşire istihdam edecek

 

Kocaeli Üniversitesi’ne bağlı birimlerin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 13 adet hemşire kadrosunda sözleşmeli personel alınacaktır.

 

 

Adaylardan 11 adedinin lisans düzeyinde eğitim almış olması gerekirken 1 tanesi lisansüstü ve bir tanesi de lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir.

 

 

T.C. vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki genel şartları taşımak, sınav tarihi itibariyle en az 18 yaşını tamamlamış olmak gibi genel şartların yanında diğer tüm özel şartlar ve başvuru ile ilgili her türlü bilgiye www.dpb.gov.tr adresinden ulaşmak mümkündür.

 

 

Daha önceden kurumda çalışırken kurumca iş akdi fesh edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. Lisans mezunları için 2014 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

 

 

Başvurular 30 Mat 2015 ile 14 Nisan 201tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

 

 

KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zamanı http://www.kocaeli.edu.tr/duyurular.php adresinden ilan edilecektir. Her kadro için 1 (bir) yedek aday belirlenecek olup, asil adaylardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan atama yapılacaktır.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki