Kocaeli Amatör Sporunun Kalbi Antalya’da Attı

24 Kasım 2015, Salı - 12:31

Kocaeli amatör spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya Side’de gerçekleştirildi. Çayırova’dan Serhatspor Kulübü Başkanı Beysefa Düğün, Çayırovaspor Kulübü Başkanı Murat Gültekin Katıldı.

Bu yıl ikincisi organize edilen KASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya Side’de gerçekleştirildi. Üç gün süren organizasyonun ikinci gününde yapılan toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da katıldı. “Biz Kapınızı Amatör Bir Ruhla Çaldık” sloganıyla öne çıkan 2. Başkanlar Kurulu toplantısında ev sahipliğini Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Murat Aydın ve yönetimi gerçekleştirdi. Çayırova’dan Serhatspor Kulübü Başkanı Beysefa Düğün Başkan Karaosmanoğlu ile Çayırovada spor faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu günün anısına başkanlar hatıra fotoğrafı çekildiler.Tüm kulüp başkanlarının ve taban birliklerinin bir arada olduğu toplantıda konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Bir takım insanlar spor müsabakasına silahla ve sadece hakaret etmek için geliyorsa, orada bir şeyler çığırından çıkmıştır demektir. Rakiplerimiz düşmanımız değildir” dedi.

İRADEMİZ, AHLAKIMIZ VE KARARKTERİMİZ SAĞLIKLI OLACAK

Sabah erken saatlerde güne yürüyüşle başlayan Başkanlar, toplantıda gelecekteki amatör sporun durumu ve gençlik üzerinde değerlendirmelerde yaptılar. Kulüp Başkanlarına yaptığı konuşmada Başkan Karaosmanoğlu, “İrademiz, ahlakımız ve karakterimiz sağlıklı olacak. Spor işte tamda burada devreye girer. Toplumda ki insanları birbirleriyle tanıştırır ve kaynaştırır. Dostluğu ve kardeşliği geliştirir. Eğer sporda dostluk, tanışma, kaynaşma olmuyorsa bu spor olmasın. Orda bir şeyler rotasından çıkmış demektir. Onun için hepimizin görevi, sporda dostluğu ve kardeşliği yarıştırmaktır” açıklamalarında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki