KOÇ, YILBAŞINI ÜÇ ENGELLİ KARDEŞ İLE GEÇİRDİ.

“Süper beyin” Nasır, Timur Koç’a danışmanlık yapıyor
02 Ocak 2014, Perşembe - 13:52

CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç, yılbaşı gecesini, birisi kendisine Engelliler konusunda Proje Danışmanlığı yapan Nasır olmak üzere, üç engelli kardeş ile birlikte geçirdi. Koç’un ziyaretine eşi Hanım Koç ile kadın kolları başkanı Türkan Kılıç da eşlik etti.

 

Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde ikamet eden Hasibe ve Celal Usta çiftinin üç bedensel engelli çocuğu var. Bedensel engellerine rağmen, oldukça zeki olan Nasır,  Savaş ve Aygül kardeşlerin ortancası  olan Nasır,  belediye Başkan adayı Timur Koç’un engelliler konusunda proje çalışmalarına katkıda bulunuyor.

 

Timur Koç, yılbaşı gecesinde Usta ailesine konuk oldu ve süper beyin dediği Nasır Usta ile engelliler için yapılacak çalışmaları konuştular.

 

ENGELLİ DANIŞMANA JEST

 

Timur Koç, “bir süredir Nasır ile sürekli diyaloğ halindeyiz. Nasır gerçekten süper beyin. Müthiş proje üretip, ufkumuzu açıyor. Bu konularda danışmanlık teklif ettim ve kendisi de kabul etti.  Engelli kardeşlerimiz için bazı projeler için birlikte çalışıyoruz. Yeni yılda da ilk olarak Nasır’ı kutlamak istedim”dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki