KOÇ; "ŞEKERPINAR’A BELEDİYE BİNASI VE TIP MERKEZİ"

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç, kapı kapı yapacağı hizmetleri vatandaşlara anlatmaya, vatandaşların görüşlerini almaya ve destek istemeye davam ediyor.
10 Şubat 2014, Pazartesi - 16:04

Dün  Çayırova, Şekerpınar Mahallesinde,  meclis Üyesi aday adayı  Muharrem Şen’in organize ettiği ev toplantısına katılan CHP Belediye başkan Adayı Timur Koç, kamuoyuna sunduğu proje kitapçığı üzerinden tek tek projelerini anlattı ve sorulan soruları yanıtladı.Şekerpınar Muhtarı Hamit Güner de vatandaşların daveti üzerine projeleri dinlemek üzere toplantıya katıldı.

CHP İlçe Başkanı Rasim Meriç, eski ilçe Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Oruç Gökbulak, kadın kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi aday Adayı Türkan Kılıç ve  Meclis üyesi aday adayı Emine  Özcan’ın da  eşlik ettiği ev toplantısına erkeklerin yanısıra bayanlarda akın etti.

Timur koç bir köşede, Kadın Kolları başkanı Türkan Kılıç ve Emine  Özcan da diğer bir salonda bayanlara yapılacak hizmetleri anlattı.

İlgi ile takip edilen ev toplantısında konuşan Koç,” Sınırların yeniden tesbitini sağlayacağız. Çöp kenteynerlerini yer altına alacak, kültür sanat merkezi ve nikah salonları yapacağız.  Şekerpınar Belediye ek hizmet binası ve Tıp Merkezi kuracağız.  Yine, uluslararası fuar merkezi, tam teşekküllü spor tesisleri, Fatih Caddesi 3 adet katlı otopark ve emekli dinlenme evleri yapacağız. Toplu konut-estetik ve dönüşüm projeleri, sağlık bakanlığı işbirliği ile şehir hastanesi, ambulans helikopter ve kent meydanı projesi de diğer başka önemli projelerimizdir. Tüm imar sorunlarını çözecek, çocuk eğlence köyü yapacak,  mevcut TOKİ  konutlarının sorunlarına el atacağız. Yine  Küçük Sanayi Sitesi ve kapalı Pazar yapacağız.”dedi.

Toplantı sonrası Koç, vatandaşlardan sadece kendilerinin değil, toplantıya gelemeyen tüm komşularının da sandık başına gitmelerini ve destek vermelerini istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki