KOÇ, ÖĞRETMENİNİN ELİNİ ÖPÜP, BİLGİ VERDİ

Seçim çalışmalarını tam sürat iyi bir organizasyon ile sürdüren, birebir çalışmaları esas alarak bugüne kadar binlerce vatandaş ile görüşmeyi başaran ve projelerini anlatan CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç, yakınlarını ve üzerinde emeği olanları da unutmuyor.
20 Şubat 2014, Perşembe - 14:29

Koç, dün gece Özgürlük mahallesi’nde ikamet eden Çayırova Ortaokulundan öğretmeni İsmail Sevici’yi evinde ziyaret etti.  Öğretmenine “Varsa yanlışım kulağımızı çek öğretmenim”diye espiri yapan Koç, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bizi yetiştiren iyi ve  dürüst insan dediği öğretmenin elini öpen ve hayır duasını isteyen Koç, Çayırova projelerini bir bir anlattı.  Koç, “Bir kere Şekerpınar’ın belediye binası eziyetini çözeceğiz. İşsizliğin çözümüne ilişkin önemli çalışmalar yapacağız. otobüs terminali, kültür sanat merkezi, nikah salonları, Fatih Caddesi’ne 3 adet katlı otopark, emekli dinlenme evleri ve  tıp merkezleri yapacağız.  Çöp konteynerlerini yer altına alınacağız. Ambulans helikopter, gençlik projesi, kent meydanı, imar sorunlarının çözümü ve çocuk eğlence köyü diğer yapacağımız projelerdir.”dedi.

Neşeli geçen sohbette, Koç  nasip olursa tıpkı okulda olduğu gibi, ödevini yapıp yapmadığını denetlemesini de istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki