KOÇ: “İMAR DAHİL TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

CHP Çayırova Belediye Başkanı Timur Koç, başlatıcısı olduğu Çağdaşkent Toplu konutlarında konuk olduğu bir evde, konutlarda yaşanan sorunlara çözüm getireceğine dair söz verdi.
03 Mart 2014, Pazartesi - 15:30

CHP Adayı Timur Koç,  Çağdaşkent konutlarında ikamet eden Eray Onurlu’nun evine konuk oldu. Sitede oturanlarında katıldığı ev toplantısında, vatandaşlar Çağdaşkent’te  başta 158 adate dairenin imarla ilgili olmak üzere çok sayıda sıkıntı yaşadıklarını dile getirdiler.

Önce Çayırova için hazırladıkları projeler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Koç, daha sonra Çağdaşkent ile ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, “Ülkemizde ilk topu konut projelerini başlatan belediyelerden biri biz olduk. Amacımız herkesi ödenebilir, bütçesine uygun imkanlarla ev sahibi yapmaktı. Diğer belediyelerden farklı olarak biz, çok düşük ödemelerle bu projeyi başlattık. Önce insanlar bu kadar cuzi ödeme ile olmaz diye tereddüt yaşadılar. Rakiplerimiz de ise bize yüklendiler. Proje doğru olduğu için başarılı oldu. Sonra bizden sonra gelenler bu projeye sarıldılar ama bu kez bozdular. Kat yüksekliği ile oynandı, yeşil alanlar yok edildi. Şimdi ise çok sayıda sıkıntı yaşanıyor”dedi.

YAŞANABİLİR ÇAYIROVA İÇİN GELİYORUZ

Çağdaşkent’in kendi göz ağrısı olduğunu, bu projeye sahip çıkacağını, yanlışlarını düzeltmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Koç, “Merak etmeyin, kapalı Pazar, ulaşımdaki sıkıntılar, yeşil ve oyun alanları, kreş gibi tüm sorunları çözeceğiz. Ayrıca Çayırova’da sosyal konutta yapacağız. Biz yaşanabilir bir Çayırova için geliyoruz”diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki