Koç; Çayırova Şaha Kalkacak

Cumhuriyet halk partisi Çayırova belediye başkanı Timur Koç gazetemizi ziyaret ederek bir süre genel yayın yönetmenimiz Macit Kardeşle görüştü.
22 Ocak 2014, Çarşamba - 17:04

Hoş bir ortamda gerçekleşen sohbette Koç projeleri hakkında çeşitli bilgiler aktardı.

Çayırova’yı gerçek sınırlarına kavuşturmak için mücadele edeceğiz hem denize ulaşacağız hem de ilçemizin sınırlarını genişleterek yeni proje alanları kazanacağız.Ben belediye başkanı olsam da olmasamda Çayırovanın gerçek sınırları  için mücadele edeceğim,bu mücadeleyi kim hangi görüşten olursa olsun yanında olacağım diyerek şöyle devam etti.

HER ALANDA PROJELERİM HAZIR

Çayırova herkesin yaşayabileceği,yaşamak isteyeceği bir kent olacak.Bu kentin yaşanılabilir olması için her alanda projelerimizi hazırladık.Öncelikle kültür merkezleri oluşturulacak gençlerimizin geleceği için projelerimiz önceliğimiz olacak. Pırıl pırıl sokaklarda koşturan evlatlarımızı düşünün. Hem  kendimiz hem de çocuklarımız için sağlıklı bir çevre yaratmak boynumuzun borcu. İşte bu nedenle hayata

geçireceğimiz “Çöp Konteynerlerinin Yer Altına Alınması Projesi” ile sokaklarımız daha temiz, daha sağlıklı olacak.

HER ALANDA ÖNCÜLÜK ETTİK

Çayırova’da bizim dönemimizde büyük hizmetlere öncülük ettik ve başardık.Çayırova Belediye binasını biz yaptık. Şekerpınar ve Çayırova belediyeleri birleşince hem mahalle sayımız hem de nüfusumuz arttı. Şekerpınar’da belediye hizmetleri, Çayırova’da Kaymakamlık hizmetleri aksamaya başladı. Varolan binaların sizlere hizmet vermekte yetersiz olduğunu gördük. Bu nedenle inşa edeceğimiz ek hizmet binaları işlerinizi daha hızlı çözmenizi sağlayacak. Emekli Dinlenme Evleri Emeklilerimize emek borcumuz var. Çünkü onlar hassas ve kırılgandır. Bu yüzden onların da yüzünü güldürecek bir projemiz var: “Emekli Dinlenme Evleri”... Bu projeyle emeklilerimizi sosyal hayata katacağız. Onlara uygun aktiviteler ve sosyal ortamlar sunacağız. Yaşlılarımız için hayırlı evlat olacağız. Çünkü onlara saygımız sevgimizden geliyor. Hayata geçireceğimiz “Semt Spor Sahaları Projesi” ile her mahalleyi spormerkezine çevireceğiz. Böylece semtlerimiz daha çok yeşil alana, gençlerimiz de boş zamanlarında kolay ulaşabilecekleri tesislere kavuşacak.

BÜYÜKLERİMİZ HERŞEYİMİZ

Emekli Dinlenme Evleri Emeklilerimize emek borcumuz var. Çünkü onlar hassas ve kırılgandır. Bu yüzden onların da yüzünü güldürecek bir projemiz var: “Emekli Dinlenme Evleri”... Bu projeyle emeklilerimizi sosyal hayata katacağız. Onlara uygun aktiviteler ve sosyal ortamlar sunacağız. Yaşlılarımız için hayırlı evlat olacağız. Çünkü onlara saygımız sevgimizden geliyor.

HER ALANDA OLAĞAN ÜSTÜ PROJELERİMİZ VAR

Çayırovamız’ın en önemli ihtiyaçlarından birisi de tam teşekküllü bir hastane. Sağlık Bakanlığı ile yapacağımız işbirliği ile hemen hemen tüm birimlerin yer alacağı tam donanımlı bir hastane inşa edeceğiz. Araştırma merkezleri ve klinikleriyle hastanemiz kentimize şifa dağıtacak. Ayrıca Şekerpınar ve Çayırova merkezinde açacağımız “Tıp Merkezleri” ile sağlık hizmetlerinin herkese ulaşmasını sağlayacağız.

GENÇLERİMİZ GÖZ BEBEĞİMİZ

İşsizlik sadece Çayırovamız’ın değil ülkemizin de kronik bir sorunu olmaya devam ediyor.Gençlerimiz üniversite mezunu olsa dahi gelecek kaygısı taşıyor. Elbette kaderimize razı olmayacağız. Hayata geçireceğimiz “Gençlik Projesi” ile kurslar ve atölyeler açacağız. Hayata geçireceğimiz projelerde Çayırovalı gençleri istihdam edeceğiz. Bu projelerimiz gençlere iyi gelecek,Diyen Koç,seçildiğim taktirde çayırova hizmete doyacak altın devrini yaşayacak dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki