Koç Ajans Organizasyon tarafından 15 Şubat tarihinde organize edilen Kadınlar Matinesi sonrasında yine Koç Ajans tarafından düzenlenen kahvaltı programında  geceye sponsor olarak katılım sağlayan ve emeği geçen  Bölgemizin sevilen simaları biraraya geldiler.

Koç Ajans Organizasyon adına açıklama yapan Sultan Berber ‘ ikincisini gerçekleştirdiğimiz Kadınlar Matinemizi sadece Sultan Berber ve Seçil Ciğal olarak organize etmedik. Zaten bu mümkün de olmazdı. Bizimle birlikte hareket eden, çalışan kendi organizasyonlarıymışçasına emek veren dostlarımız ve soponsorlarımız (Medika Derma’nın zarif yöneticisi Seda Demirci, Yüzyıl Hastanesi, Takı Kuyumculuk, Şengül Koçak Modaevi&Kuaför den Şengül Koçak, Hospitalparkpark/Büyük Anadolu Hastanesi Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, Askı Giyim’in sahibesi Sevinç Yazaroğlu, Meryemce’nin sahibesi Meryem Şentürk, Tarzım Butik Zübeyde Gülmez, Etiler Marmaris Kafe ) ile birlikte hazırladığımız Matinemizde Bölgemizin çok kıymetli hanımefendierinden 400’ünü ağırlama ve hep birlikte muhteşem bir gece yaşama imkanı bulduk.

Adını tek tek anamadığım gönül dostlarımız, misafirlerimi haklarını helal etsinler. Hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gönül isterdi ki tüm misafirlerimiz ile kahvaltıda buluşalım. İlerleyen zamanlarda bunun nasip olmasını dileriz ve herkesi ofisimize çay- kahve, aynı zamanda Hac ve Umre firması olarak hizmet veriyor olmamız dolayısıyla zemzem-hurma ikramımıza bekleriz.

İyilik Kervanı adını anmadan geçemeyeceğimiz bir oluşum.  İyilik Kervanı kurucusu Asiye Gül Hanımendi ve ekibi her iki matinmızda ve kahvaltımızda da davetimize icabet ederek  katılım gösterdiler. Gebze'nin iyiliğe açılan kapısı iyilik Kervanı, hizmet faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Yapılan hizmetleri gören gönüllüler İyilik Kervanı'na dört bir yandan destek vermeye devam ediyor. Biz de İyilik Kervanı gibi muhteşem bir oluşumun sesini duyurmasında bir nebze faydalı olabildiysek ne mutlu bize. Hayırda yarışanların Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah.’’dedi.

Bu kapsamda  kahvaltı sonrası açıklama yapan İyilik Kervanı Başkanı Asiye Gül, "Koç Ajansın hazırlamış olduğu matinede İyilik Kervanı olarak oradaydık. Bizi görüp duyan ve bugün bir kahvaltı düzenleyerek bizleri tekrar buluşturan Koç Ajans sahibi Sultan Berber ve Seçil Ciğal Hanım'a teşekkür ediyorum.  Çok sayıda iş kadını ve mağaza sahipleri de bize katılarak bu kervan da biz de varız dediler. Biz de elimizi taşın altına koyup yetim duası alalım diyenler ile buluştuk. Güzel hoş bir sohbette destek olan kardeşlerimden Allah razı olsun" diye konuştu.

 

Hayalim, Dileğim, Hedefim

Yeni projelerini sorduğumuz Sultan Berber ‘ Koç Ajans_ Tur Sepeti olarak reklam, matbaa, yemek-toplantı-düğün organizasyonlarımız ve Emlak&Gayrimenkul hizmetlerimiz devam edecek ayrıca Yurtiçi ve Yurtdışı tur ve tatil organizasyonlarımız, Şahadet Turizm olarak Hac-Umre, Kudüs, Bosna, İtalya,İspanya,Balkanlar gibi dünyanın dört bir yanına tur hizmetlerimiz devam edecek fakat bunların yanısıra benim  bir dileğim, hayalim, hedefim var. Tamamen hayır amaçlı bir organizasyon gerçekleştirmek. Mekanı sahibi mekana sponsor olacak, yemek firması sahibi yemeğe, matbaa firması davetiye ve afişlere, sanatçı ücret almayacak ve hediye veren firmaların hediyeleri de gecede hayır amaçlı satılacak. Dolayısıyla bir kuruş masraf olmaksısın, bir kuruş kar amacı gütmeksizin tüm gelir önceden belirlenmiş ihtiyaç sahiplerine belgeli bir şekilde iletilecek. Bu hayalimi ne zaman gerçekleştirebilirim bilmiyorum. Belki Eylül gibi, belki biraz daha önce veya biraz daha sonra ama gönlümden geçen budur. Rabbim yolumuzu açsın ve nasip etsin inşallah…

Tüm destekçilerimize, gönül dostlarımıza, misafirlerimize ve bölge halkmıza tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunuyorum ve gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin hakkınızda hayırla nasip olmasını diliyorum…