Kimse Ölmeden Önlem Alınsın!

04 Kasım 2015, Çarşamba - 15:58

Çayırova genelinde ayrıca M. Akif Ersoy İlkokulu öğrencileri, okul girişi ve çıkışında Trafik lambası olduğu halde, Miniklerin kaza tehdidi altında bulunması velileri tedirgin ediyor.

ÇAYIROVA EMNİYETİ OKUL GİRİŞ VE ÇIKIŞ SAATLERİNE DİKKAT

Çayırova’da Özelikle M. Akif Ersoy Okul çıkışındaki araçların da yolun tarafına park etmesi, öğrencileri yol ortasından yürümeye mecbur bırakıyor. Bu durum velileri tedirgin ediyor. Çayırova emniyetin acilen okul giriş ve çıkış saatlerinde okul önlerinde önlem alması şart oldu. Okul idaresi ve veliler bu konunun biran önce çözüme kavuşmasını beklediklerini ifade ederek, Ayrıca Hem trafik hem öğrenci giriş çıkış saatleri kilitleniyor. Bunun bir an önce yapılması gerekiyor” dediler.

BU ŞARTLAR ALTINDA KAZA KAÇINILMAZ
Çayırovalı veliler yaptıkları açıklamalarda; Çocuklarının çıkış saatlerinde okula gelmeye mecbur kaldıklarını belirten veliler, “Her okul çıkışı gelip çocuklarımızı alıyoruz. Biz yetişkinler bile park eden araçlar ve yolu kullanan araçlar nedeniyle zorluk yaşarken küçücük çocuklar nasıl kendilerini korusunlar? Bunların hepsi ilkokul çocuğu, yerlerinde duramıyorlar, çoğu okuldan koşarak çıkıyor. Bu şartlar altında kaza kaçınılmaz yetkilileri acilen çözüme kavuşturmalılar” diye konuştular

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki