KILIÇ’TAN 19 MAYIS MESAJI

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 12:26

 

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kılıç mesajında, "İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs 1919, Türk milletinin hayatındaki önemli dönüm noktalarından birisidir. Bugün, ulusumuzun Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde her şeyin bittiğini zannedenlere karşı, tüm yokluk ve yoksunluklara rağmen, azim, iman ve heyecanla makus talihini yenmek kararlılığını tüm dünyaya duyurduğu önemli ve tarihi bir gündür. 96. yıldönümünü idrak ettiğimiz ve ülkemizin aydınlık geleceğinin ilk adımı olan 19 Mayıs aynı zamanda bağımsızlık mücadelesinin başladığı onurlu bir tarihtir.

Bu duygu ve düşüncelerle bizlere bu cennet vatanı bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum, selam ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki