KILIÇ;ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM.

GEBZELİ GAYRİMENKUL İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZAFER KILIÇ,CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.
29 Ekim 2013, Salı - 11:33

Kılıç;“Türk toplumu Cumhuriyet ile çağdaş bir millet haline gelmiş, devletinin yegâne ve gerçek sahibi olmuştur. Cumhuriyet Türk insanını karanlıktan aydınlığa çıkarmıştır. "Kurulduğu günden beri Türk ulusunun çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkmasının gücü olan Cumhuriyet, hem her alanda ilerleyişin kaynağı hem de çatısı altında toplananları her türlü tehditten koruyarak ulusal birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük güvencesidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çağdaş ve demokratik bir ülke olarak varlığını ve gelişimini sürdürmesinin en önemli güvencesidir.

Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumak, savunmak, Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve devrimleriyle aydınlanmış yolda emin ve güçlü adımlarla ilerlemek, bu değerleri gelecek kuşaklara teslim etmek bizlere düşen en büyük görevdir. Cumhuriyetimizin 90. Yıl dönümü vesilesi ile Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını yürekten kutluyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki