Kılıçdaroğlu Gebze’den Yüklendi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Gebze mitinginde Başbakan Erdoğan’a sert eleştiriler yöneltti.
16 Mart 2014, Pazar - 16:36

Kılıçdaroğlu konuşmasında, “Eğer bunlar montajsa bunlar sahtedir diyorsan gönderirsin bunları Amerika’ya dersin bunları ispat etmek istiyorum raporunuzu verin gönderebildi mi? Hayır. Milletin kafasını karıştırmaya çalışıyor. Devleti soyan başbakan hırsızlık yapan yalan söyleyen başbakan olmaz.  Senin yüreğin varsa İsviçre bankalarına git dilekçeni ver tüm Türkiye hesabının olup olmadığını öğrensin.

Telekümasyon kayıtlarını açıklamıyor İsviçre Bankalarındaki hesaplarını incelemek için İsviçre’ye başvurmuyor. Bu operasyonlardan önce Rıza Zerrab ile bakanların ilişkisi olduğu açıklandı ir şey yaptı mı hayır. 18 Nisan’dan 17 Aralık’a kadar bir şey yaptı mı hayır. Demek ki dört bakan bir başçalan

Ülkeyi asla bölmeyeceğim herkesin inancı kendinedir herkesin etnik kimliği kendinedir.81 ilde yaşayan yurttaşlarımın tamamının benim başımın üstünde yeri vardır. 81 ilden göç alan bi yer kardeşçe barış içerisinde huzur içerisinde yaşıyor. Türkiye’yi Gebze gibi yapacağım herkes huzur içerisinde yaşayacak.”dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu’na vatandaşlar ayakkabı kutusu verdiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki