Kılıçarslan ailesinin mutlu günü

27 Nisan 2015, Pazartesi - 00:19

 

Çayırovanın Sevilen Siması Oktay Kılıçarslan Hayatının İmzasını Attı.

Büşra ile Oktay mutluluğa yelken açtı Görkemli Düğünde Güzel Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailesi Kılıçarslan Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Tülin – Erol Özdinçer ailesinin güzel kızları Büşra ve Ayşe – Kenan Kılıçarslan ailesinin yakışıklı oğulları Oktay, dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırova’nın sevilen simaları Metin ve Aziz Kılıçarslan kardeşlerinin düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen Sinop yöresi Göçek eşliğinde yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Düğün törenine Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri Ak parti belediye meclis üyeleri yalnız bırakmadı. Başkan Demirci genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

Dillere destan bir düğünde buluştular

Çayırova Toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki