Kılıç;41 Kere Maşallah..

Kılıç;41 Kere Maşallah..
10 Mart 2016, Perşembe - 23:20

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 41.Danışma Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Şura Toplantısı’nda bir araya geldi. AK Parti ilçe başkanı açılış konuşmasında 41 kere maşallah biz büyük bir aileyiz kolay kolay yıkılmayız dedi. Toplantıda Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırovada yapılan ve yapılacak olan projeleri Ak Parti ailesi ile paylaştı.

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 41.Danışma Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Şura Toplantısı’nda buluştu. Çayırovada gerçekleşen buluşmada çok sayıda partililer katıldı büyük bir coşku ile gerçekleşen buluşmada güzel kareler yaşandı. Çayırova belediye kültür salonunda yapılan toplantıda Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Katılımın yoğun olduğu AK Parti Çayırova ailesi tam kadro yerlerini aldı toplantıda partililer arasında ki birlik ve beraberlik mesajları dikkati çekti.

Çayırova AK Kadrolar Danışmada Yerlerini Aldı

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 40.Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısında buluştu. Çayırovadagerçekleşen buluşmada Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci,AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Darıca Ak parti ilçe başkanı Muzaffer Bıyık, Ak parti Kocaeli il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, il yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, partililer gerçekleşen buluşmada yerlerini aldılar.

Zafer Kılıç, Başkanımız İle Yol Almaya Devam Ediyoruz

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç açılış konuşmasında, AK kadro ailesine partililere teşekkür ederek, seçim varmış gibi her zaman sahada olduklarını söyledi.AK Çayırova 41 ilçe danışmada yine bir aradayız dedi Sayın Çayırova belediye başkanımız Şevki Demirci ile omuz omuza birlikte yol almaya devam ediyoruz diyerek kimse aramıza nifak sokamaz dedi. AK parti ailesini çekemeyen bazı güçler ancak avunucunu yalarlar diyerek başkanımız Şevki Demircinin her zaman yanındayız birlikte Çayırova’ya en güzel hizmetleri vermeye devam ediyoruz dedi.

 

Başkan Demirci, Çayırovanın Geleceğini Aydınlatacağız

 

Başkan Demirci şürada peş peşe müjdeler verdi.

Başkan Demirci,AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 41.Danışma Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Şura Toplantısı’nda 2016 yılında Çayırova hızla yapacağımız halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz diyerek Çayırovanın geleceğini aydınlatacağız dedi. Kültür Merkezi inşaatı yapılacağını müjdeledi.Çayırova Kent Park’ın çalışmalarının başlayacağını ayrıca nikah salonları, semt konakları yeşil alanları alışveriş merkezleri, sinema salonları ile Çayırovalıların ailesi ile gezeceği mega bir proje ile halkımıza kazandıracağız dedi. Verdiğimiz sözlerin her zaman arkasında olacağım diyerek biz büyük bir aileyiz birlikten her zaman güç doğar diyerek birlikte Çayırovanın değişimine imza atacaklarını belirterek sözlerini noktaladı. Gerçekleşen toplantı basına kapalı bir şekilde geç saatlere kadar devam etti.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki