Kılıç ilk başladığı gibi

24 Ocak 2015, Cumartesi - 20:05

Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç Hafta Sonu Güne İlçedeki Esnaf Ziyaretleri İle Başladı. Genç Başkan Örnek Bir Adım Atarak Esnaflar İle Bir Olarak Yanlarında Olmaya Devam Ediyor. AK Parti Ailesine Yeni Üye Kazandırmanın Mutluluğunu Bir Arada Yaşıyor.

 

AK Parti teşkilatındaki tebrikleri kabul eden Başkan Zafer Kılıç 2015 yılının ilk günlerinde havanın güzel olmasındanda yararlanarak esnaf ziyaretlerine devam etti

 Çayırova esnafları karşılarında genç başkanı görünce başkan Zafer Kılıç ile yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Başkan Zafer Kılıç gerçekleşen ziyaretlerde Belediye başkanımız sayın Şevki Demirci ile beraber her zaman  esnaflarımızın yanlarında olmaya devam ettiklerini bilirterek,her zaman bölge halkının yanlarında olduklarını ifade etti

. Başkan Kılıç, Geçmişte olduğum gibi Bundan sonrada halkımla iççice olacağım. Çayırova’da yetişmiş biri olarak her zaman halkımın verdiği bu önemli görevi ekibim ile yaptığımız çalışmalar ile birlikte yürütüyoruz.

 

BOŞ GEZMİYOR,ÜYE YAPMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Kılıç, ziyaretlerde boş durmuyor, AK Parti ailesine yeni  üyeler kazandırarak,ziyaretlerde hem gönül alıyor hemde partinin gücüne güç katmaya devam ediyor.

Çayırova Taksi durağı çalışanları ile buluşmasında Hayırlı işler bol kazançlar dileklerini ileten genç başkan Günün anısına AK Parti ailesine yeni üye olarak katılan ilçenin sevilen siması Ahmet Çamlı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Seçimlere değil, ilçenin geleceğine yatırım yaptıklarını belirten başkan Kılıç,bölge halkının tüm sorunları bizim sorunumuz, hiçbir şey bizim işimiz değil demiyoruz, vatandaşların her sorunu bizim sorunumuz,İnşallah görevimiz sürecinde kapı kapı dolaşmaya,Çayırova’lı kardeşlerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz dedi.

 

AK Parti kurucu başkanlarından olan Hamdi Yeşilkaya’nın Annesi rahatsızlığından dolayı Darıca Farabi hastanesinde geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Zafer Kılıç’a ayrıca AK Parti ilçe yöneticisi Necmettin Atmaca’da ziyaretlerde hazır bulundu.  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki