KILIÇ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

02 Ağustos 2015, Pazar - 15:08

Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ın Yengesi Zöhre Kılıç (74)Evinde hayata veda etti. Çayırovanın en eski ailelerinden olan Kılıç ailesi büyükleri cenazede buluştu. Son yolculuğuna sevenleri  Kılıç ailesini yalnız bırakmadılar.

KILIÇ AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Emniyet müdürü Osman Gül, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK parti ilçe başkanı Zafer Kılıç yönetimi, Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve yöneticileri, DP Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yöneticileri, Çayırova milli eğitim müdürü Şener Doğan, Gebze, Darıca, Dilovası belediye birim müdürleri,  Çayırova Ak parti belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Erhan Saridede, Arif Şentürk, Şaban Güllüce, Bülent Kanca, Çayırova CHP belediye meclis üyesi A. Kadir Honca, MHP Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Çayırova Erzurumlular dernek başkanı Ahmet Akçay ve yönetimi,  Çayırova Anadolu spor derneği başkanı Mücahit Polat ve yöneticileri, Çayırova Meşebaşı köyü derneği yöneticileri ve çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ın Yengesi Zöhre Kılıç (74)Evinde hayata veda etti. Bir süredir yakandığı hastalık ile mücadele eden evinde hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhume) Zöhre Kılıç’ın cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova Çarşı camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna Pendik Kurtköy aile kabristanında defnedildi. Kılıç’ Ailesi taziyeleri Çayırova Meşebaşı kültür derneğinde kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhume) Zöhre Kılıç'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki