KİHMED' LİLER PEYGAMBERİMİZİN SEVGİSİYLE BİR ARAYA GELDİ

14 Nisan 2015, Salı - 14:30

 

İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLER KUTLU DOĞUM GECESİNDE BULUŞTU.

KİHMED Hanımlar Komisyonun Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediği, Kutlu Doğum Gecesinde Peygamber Efendimizin (S.A.V.) dünyaya teşrifleri dualar, naatlar ve ilahilerle anıldı. Misafirler salona sığamadılar.

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu, İbni Sina İmam Hatip Ortaokulu ve Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı, KİHMED Hanımlar Komisyonunun öncülüğünde, İzmit İlçe Müftülüğü, İlim Yayma Cemiyeti, TÜGVA ve Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisinin desteği ile Süleyman Demirel Kültür Merkezinde icra edilen programda İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin (S.A.V.) Kutlu Doğumunu kutladılar. Programa İzmit Kaymakamı Sn. Ersin EMİROĞLU, Kandıra Belediye Başkanı Sn. Ünal KÖKEN, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ali Osman KARABAYIR, İzmit İlçe Müftümüz Sn. Abdülkadir KEŞVELİOĞLU, Ak Parti Milletvekili Adayları Sn. M. Akif YILMAZ ve Sn. Sami ÇAKIR ile çok sayıda misafir katıldı.

Kutlu Doğum programına katkıda bulunan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, tasavvuf konseri ve okudukları naatlar ile izleyenlerden büyük beğeni kazandı. Ayrıca programda İmam Hatip Ortaokul öğrencileri hocalarının eşliğinde sema gösterisi gerçekleştirdiler. Öğrencilerin başarısı takdirle karşılandı. İmam Hatip Ortaokul öğrencilerinin ilahi ve naatlardaki içtenliği Peygamberimize (S.A.V.) olan sevgilerini gösterirken, duygu dolu anlar yaşandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki