Keşkek Şöleninde Buluştular

13 Nisan 2015, Pazartesi - 15:38

 

Çayırova Ordulular Derneği Başkanı Ramazan Demir ve Yönetimi Öncülüğünde Hafta Sonu Gerçekleşen  Keşkek Şöleninde Misafirlerini Ağırladılar.

Çayırova Ordulular Derneği Misafirlerini Ağırladı

Yeni dernek lokalinde Saat 13.00’de başlayan 1. Geleneksel Keşkek şöleninde Çayırova Ordulular derneği yönetimi tam kadro ile Karadeniz’in meşhur yemeği olan Keşkek ikramında bulundular. Okunan dualar ile keşkek şöleni devam etti. Havanın güzel olmasını bilen yöneticiler yeni dernek lokali önünde masa sandalye hazırlığı eşliğinde keşkek şölenine gelen Çayırova halkına hizmet ettiler.

Başkan Demir, Ordulular Kültürel Etkinliklerde Buluşacak

Açılış konuşmasını yapan Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir yaptığı açıklamada;2015 yılında yapacakları kültürel etkinlikler adına bilgi sunumunda bulundu, yakın zamanda Çayırova Kuştepe’de Piknik şöleninde buluşacaklarını belirtti. Birlik ve beraberlik mesajları veren Demir ayrıca Keşkek şöleninde kendilerini yalnız bırakmayan tüm Çayırovalılara teşekkürlerini sundu.

Başkan Demirci, Derneklerimize değer veriyoruz

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yaptığı konuşmasında Çayırova’da derneklerimizi el üstünde tutmaya devam ediyoruz diyerek derneklerimiz Çınar ağacın dalları gibidir. Kültürel etkinlikleri ile her zaman yanlarında olmaya devam ettiklerini belirtti. Gerçekleşen Keşkek şöleninde yakın ilgi gösteren Çayırova Ordular derneğine ayrıca teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

Keşkek Şölenine Yoğun İlgi Oldu

Programa Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve yöneticileri, HDP Çayırova ilçe örgütü başkanı Emine Karaaslan ve yöneticileri, AK Parti Kocaeli il yöneticisi Ayşin Balcılar, AK Parti kadın kolları başkanı AV. Banu Çürüksulu Demir, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri, CHP Çayırova belediye meclis üyesi Hüseyin Tarakçı, Çayırova belediyesi özel kalem müdürü Cengiz Gürkan. STK başkanları ve yöneticileri çok sayıda Çayırova halkı keşkek şöleninde yerlerini aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki