Kent politikaları olağan genel kurulu yaptı

Kent politikaları olağan genel kurulu yaptı
05 Nisan 2016, Salı - 13:53

Gebze Kent Politikaları Üretim ve Geliştirme Derneği, gerçekleştirilen 1. olağan genel kurulunda yeni derneğim yönetimi seçildi.Gebze Kent Politikalar Üretim ve Geliştirme Derneği 1. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Dernek binasında önceki gün gerçekleşen genel kurula ADD Gebze Şube Başkanı Nilgün Aydın, Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kenan Çelik, CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Neşe Celep Çetiner, Cumhuriyetçi Kadınlar Derneği Çayırova Şube Başkanı Emine Özcan, Gebze Kandıra Merkez Köylerini Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Sedat Durmuş, CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Çakmak Pehlevan ve ilçe gençlik kolları başkanı Esener Eşsiz, CHP Gebze Eski İlçe Başkanı Cavit Kapoğlu, CHP Kocaeli Eski İl Başkan Vekili Musa Yılmaz, CHP Gebze Arapçeşme Mahalle Birim Başkanı Recep Şamdanlı, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

NİŞANCI DİVAN BAŞKANI SEÇİLDİ

Kurulda ilk olarak kurucu dernek başkanı Ali Fuat Bilir açılış konuşması yaptı. Ali Fuat Bilir, “Derneğimizin kuruluş aşaması sonrası yasal ilk olarak ilk genel kurulumuzu gerçekleştiriyoruz. Bugün bizleri yalnız bırakmayarak genel kurulumuza katılan herkese teşekkür ediyorum. Divan için üyelerimiz bir öneride bulunuyor. Divan başkanlığına Kemal Nişancı’yı divan üyeleri için de Nurhan Narlı ve Gülşen Aytekin’in olması için oylarınızı sunuyorum.” dedi. Yapılan oylamada divan başkanı Kemal Nişancı, divan üyeleri Nurhan Narlı ve Gülşen Aytekin seçildi.

Divanın seçiminde sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Ardından derneğin faaliyet raporlarını ile ilgili olarak derneğin genel sekreteri Gülcan Aksu bilgi verdi. Derneğin mali raporlarını ise sayman Birgül Alkan okurken, denetim kurulu raporunu ise denetim kurulu üyesi Nuh Erdoğan Erdoğan okudu. Son olarak ise derneğin başkan vekili Gazi Aydoğdu, önümüzdeki dönemin tahmini bütçesini ve faaliyetleri okudu.

YENİ YÖNETİM KURULU

Raporların okunmasından sonra divana tek yönetim listesi sunuldu. Sunulan listede yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Ali Fuat Bilir, Gülcan Aksu, Nurhan Banu Üner, Pınar Apaydın, Nuray Uludağ, Nalan İkiz, Gazi Aydoğdu, Özkan Er, Fikri Dereli, Nuh Erdoğan Erdoğan, Ozan Yılmaz. Yapılan oylamada dernek üyeleri listeyi oy birliğiyle kabul ettiler. Yönetim kurulunun seçiminden sonra derneğin yeni yönetim kurulu toplu olarak fotoğraf çekimi yaptı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki