KENDİMİZİ DEĞİL ÇAYIROVAYI DEĞİŞTİRECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kendini her alanda hissettirmeye başladı.
24 Şubat 2014, Pazartesi - 15:24

Yerel seçimlere yaklaştıkça siyasi partilerin projeleri netlik kazanmaya başladı. Bölgemizin iddialı partilerinden milliyetçi hareket partisi belediye başkan adayı İskender Turan Çayırova belediyesini kazanacaklarına İnandıklarını ve halka güvenlerinin tam olduğunu belirtti. Gün geçtikçe halkın ilgi ve alakasına mazhar olduklarını söyleyen Turan sözlerine Şöyle devam etti.

MHP Çayırovanın bütün meselelerinin bilinci içerisinde çalışmalarını ilkeli bir şekilde devam ettirmektedir.

Çayırovanın sorunlarına çözüm üretecek güçlü kadrosuyla sahada olan MHP halkın her kesiminden büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.
Çayırova halkının bizlere gösterdiği ilgiyi duyduğu güveni asla boşa çıkartmayacağız.Çayırovanın ve Çayırovalının hak ettiği hizmeti Çayırova’ya MHP'nin kadroları getirecektir. Bundan Hiçbir Çayırovalı hemşerimizin endişe duymamasını bütün samimiyetimizle her platformda dile getiriyoruz.
Biz Çayırovalıyız  Çayırovaya bütün gücümüzle hizmet etmeye  kararlıyız. Gerçekten Çayırovanın kazanması için MHP'nin kazanmasının gerektiğini söylüyoruz ve halkımızın da bunun bilincinde olduğunu biliyoruz. Onun için diyoruz ki görünen köy kılavuz istemez. Bugüne kadar Çayırovayı yönetenlerin hizmet anlayışı apaçık bir şekilde ortadadır.
Biz Kendimizi Değil Çayırova'yı Değiştirmeye geliyoruz.Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki